ДАІ відмовилось штрафувати заступника голови Рівненської ОДА

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
ДАІ не буде штрафувати заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, який припаркувався на майдані Незалежності на службовому авто, щоб переглянути кінофільм.

- Сьогодні у мережі інтернет з’явилася інформація під назвою «Чи випише ДАІ Приварському штраф?», у якій користувачі соціальних мереж звернулися до працівників ДАІ, щоб вони роз’яснили законність дій водія автомобіля «Шкода», - повідомила керівник прес-служби УДАІ Рівненщини Світлана Марко. - Відповідно до Закону України «Про автомобільні дороги», вулиці і дороги міст знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю. У Законі України «Про дорожній рух» передбачено, що організація дорожнього руху на території міста належить до компетенції міської ради та її виконавчих органів. На сьогодні заїзд на майдан Незалежності можливий через вулиці Словацького та Поштова, де встановлені штучні перешкоди (металева огорожа) для недопущення руху автомобілів на цій ділянці. Ці перешкоди утримуються комунальним підприємством «Рівненський міський трест зеленого господарства». Ще в лютому цього року Державтоінспекція підготувала та направила відповідний лист до управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому про необхідність забезпечення утримання штучних перешкод в стані, який не дозволяв би безперешкодному в’їзду транспортних засобів. Водночас на сьогодні майдан Незалежності не позначений інформаційно-вказівними знаками «Пішохідна зона», якими встановлювалися відповідні обмеження. Тож юридичних підстав для притягнення водія транспортного засобу зображеного на фото у працівників ДАІ відсутні.
21 апреля 2015 /
Источник: vse.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненські власники нових авто поповнили скарбницю на 7,5 млн. гривень

З початку 2014 року до місцевого бюджету надійшло 7,5 млн. грн. збору за першу реєстрацію транспортних засобів.

На Степана Бандери, 69 відремонтували двір

Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міста, працівники комунального підприємства „МіськШЕУ” провели капітальний ремонт дворової території будинку, що на вулиці Степана

Працівники ДАІ Рівненщини навчають дітей «Дорожній грамоті»

У рамках проведення заходів під назвою «Увага! Діти на дорозі!» працівники ДАІ продовжують проводити профілактичну роботу з підростаючим поколінням з безпеки дорожнього руху.

Два автомобілі-нелегали затримали працівники ДАІ Рівненщини

Працівники ДАІ Рівненщини протягом дня затримали два автомобілі, які перебували на території України поза митним контролем.

Мер Рівного побував на колегії Мінрегіонбуду у Києві

Сьогодні, 26 грудня 2013 року міський голова Рівного Володимир Хомко разом із заступником голови Рівненської ОДА Володимиром Новаком взяли участь в роботі підсумкової колегії Міністерства
Популярные новости