Як зробити Рівненську облраду відкритою - порадить громада

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як зробити Рівненську облраду відкритою - порадить громада Контролювати роботу обласної ради - це право громади, переконують громадські активісти і зазначають: на Рівненщині це право дещо обмежене. Як стимулювати Рівненську облраду працювати відкрито і прозоро, вони взялися вирішити з допомогою самих обласних обранців.Депутатів обирає громада, а отже саме вона і може їх контролювати. У цьому переконані громадські активісти. Їх стурбувала певна закритість діяльності облради. Особливо: недосконалість сайту обласної ради. Депутати переконують: робитимуть усе, аби ситуація змінилась.

Сайт обласної ради потрапив під справжній артобстріл активістів. Мовляв, там є далеко не вся інформація, яку варто було б розміщати.

Відповідальні за сайт переконують: у наповненні ресурсу керуються законом. Та й тієї інформації, що є, цілком достатньо. Варто не лінуватися її аналізувати.

Усі зауваження та поради щодо удосконалення роботи обласної ради, аби вона була більш доступною та відкритою для громади, активісти пообіцяли доопрацювати та направити у обласну раду. Сподіваються, їх почують.

10 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Громада Рівного буде ходити на сесії обласної ради + ФОТО

Сьогодні у Рівному триває Народне Віче. На Майдані Незалежності зібралося кілька сотень людей. Сьогодні зібрання проходить не під стінами Рівненської ОДА, а на Майдані, як це було раніше.

Регіонали у Рівному приєдналися до опозиції?

Сьогодні на Народному Віче у Рівному оприлюднили інформацію про те, що уже є більше ніж 41 депутат, які погодилися взяти участь у позачерговій сесії Рівненської обласної ради.

Сьогодні оголосять про створення Народної ради м.Рівне

Депутати Рівнеради ініціюють створенні Народної ради м.Рівне.

Рівненські активісти заблокували швидку з працівниками ОДА

Під стінами рівненської ОДА громадські активісти заблокували виїзд швидкої.

У Рівному мітингувальники вимагали не допустити силового розгону київського ...

Хвиля пікетів у Рівному продовжується. Майже сотня активістів та прихильників опозиційних політичних сил сьогодні нагадали про себе під стінами Рівненської обласної державної адміністрації. Люди
Популярные новости