Міський голова Рівного Володимир Хомко провідав у лікарні рівненського кіборга

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Міський голова Рівного Володимир Хомко провідав у лікарні рівненського кіборга У рідних стінах, навіть якщо це стіни лікарні рідного міста, все ж набагато краще. ніж було в Дніпропетровській лікарні та в інституті Мечникова, — так сказав про свої перші відчуття у міській лікарні Рівного 18-річний рівненський хлопець Роман Рудейчук, котрого вночі 9 лютого привезли реанімобілем з Дніпропетровська до Рівного.
У перший же день перебування Романа Рудейчука в центральній міській лікарні його провідав з гостинцями міський голова Рівного Володимир Хомко. Цей юний хлопець, який теж має право називатися кіборгом. адже він був у числі тих мужніх солдатів. що захищали Донецький аеропорт, вже може говорити, вставати з ліжка, ходити, хоча ще зовсім недавно був на грані життя і смерті. Він розповів міському голові, що дістав поранення біля села Пєски, яке українці добре знають з бойових зведень.

Лікарі нейрохірургічного відділення, де нині виходжують хлопця, розповіли, що в нього було важке осколкове поранення лобно-скроневої ділянки голови з багатоуламковими фрагментами вдавлених переломів справа. Хірурги в інституті Мечникова провели дуже складну, але успішну операцію.
З урахуванням масивності ушкоджень хлопець має знати, що йому пощастило. що він вижив, — сказав з цього приводу головний лікар Рівненської ЦМЛ Євгеній Кучерук. – А те, що пошкоджена лобна кістка, то надалі можна провести реконструктивні операції, то буде Роман, як новий.

Роман розповів міському голові, що живе у Рівному на вулиці Київській, має батьків і молодшу сестричку. Ну а на війну пішов добровольцем, А до того вчився у технічному коледжі. Дуже шкодує, що немає зв’язку з командиром і несподівано для всіх пообіцяв: «Трохи підлікуюся і піду назад на фронт»,
11 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Міський голова зустрівся з колективом «залізничної» лікарні

Як уже повідомлялося раніше, міський бюджет Рівного виділив кошти для фінансування заробітної плати і захищених статей, в т.ч. опалення, освітлення і таке інше для залізничної лікарні (Лікарня

Пораненого військового з Рівненщини знайшли у шпиталі Києва

У центральному військовому шпиталі Києва серед пацієнтів є військовий з нашої області.

Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

4 липня керівництво області, органів прокуратури та міста Рівного провели спільну зустріч з мешканцями гуртожитку, що на вул. Віденській, 10 у Рівному.

Володимир Хомко хоче провести реформу місцевого самоврядування

Як правильно провести реформу місцевого самоврядування в Україні знає міський голова Рівного. Володимир Хомко навіть зібрав прес-конференцію з цього приводу. Адже перед цим радився з іншими міськими

З Рівного машини швидкої допомоги вирушають на Київ

Член Рівненського міськвиконкому, лікар-хірург Андрій Борник, щойно повідомив, що з лікарні на вул. Мірющенка вирушають до Києва машини швидкої допомоги обладнаних усім необхідним.
Популярные новости
Loading...