Новости Ровно / Политика / Михайло Твердохліб: у нас достатньо патріотів, які хочуть захищати Україну

Михайло Твердохліб: у нас достатньо патріотів, які хочуть захищати Україну

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Мобілізація на Рівненщині йде за планом. У цьому запевнив тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату Михайло Твердохліб.

За його словами, нині план першого етапу часткової мобілізації виконано на понад 85 відсотків. Разом з тим, його терміни ще не завершені.

На даний час оповіщено майже 6 тисяч військовозобов’язаних. Для проходження медогляду прибуло близько 4,5 тисяч осіб. Це становить приблизно 80 відсотків.

«Дійсно, певні проблеми з мобілізацією є, — зазначив Михайло Твердохліб. – Адже тільки половина військовозобов’язаних, котрі пройшли медогляд, за висновками військово-лікарських комісій придатні до військової служби у Збройних Силах України».

Разом з тим, військовий комісар вважає такі проблеми із виконання заходів часткової мобілізації не критичними.

Михайло Твердохліб переконаний, що належну мотивацію чоловіків до проходження військової служби мають забезпечити: відповідальність місцевих громад Рівненщини за територіальну цілісність держави, підвищений соціальний захист військовослужбовців та їх сімей, а ще сприятлива суспільна думка.

«Запевняю, у нас достатня кількість патріотів, які хочуть захищати Вітчизну від зовнішнього агресора. Кожен, хто з’явився у військовий комісаріат, завершив медичний огляд і призваний по мобілізації – це справжній патріот України, наш Герой», — наголосив військовий комісар.
10 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненський облвійськомат: мобілізовані пройдуть підготовку в декілька етап ...

Нині у облвійськоматі тривають підготовчі заходи з проведення часткової мобілізації. За попередніми даними комісаріату, на Рівненщині планують призвати до ЗСУ майже тисячу військовозобов’язаних.

На Рівненщині призвали у військо більше тисячі військовослужбовців

Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк прозвітував перед громадою Рівненщини та депутатами обласної ради про стан проведення мобілізаційних заходів

Часткова мобілізація: що це означає для населення?

Верховна Рада затвердила указ виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова №303 від 17 березня "Про часткову мобілізацію". За прийняття відповідного законопроекту № 4466

Понад 350 військовослужбовців запасу на Рівненщині залучено до 10-денних зб ...

Відповідно до керівних документів Рівненський обласний військовий комісаріат переведений на етап безпосереднього планування мобілізації людських і транспортних ресурсів та проведення зборів.

Військові - про мобілізацію у Рівному [ВІДЕО]

Керівник міського військового комісаріату Михайло Твердохліб на Народному віче розповів, як, коли і де проходитиме мобілізація у Рівному.
Популярные новости