Новости Ровно / Политика / Відбувся День дозвільних установ

Відбувся День дозвільних установ

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Минулого тижня податківці Рівного взяли участь у Дні дозвільних установ, який традиційно організовує Центр сприяння бізнесу.

Цього разу на захід завітали здебільшого ті, хто лише розпочинає свою підприємницьку діяльність. Тому їм цікаво було дізнатись про діючі системи оподаткування, ставки податків, терміни подання звітності тощо.

Крім того, фахівці ДПІ у м. Рівному розповіли учасникам заходу про зміни, внесені до Податкового кодексу України, детально зупинившись на особливостях сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного та акцизного податків.

За словами заступника начальника інспекції Ірини Груздєвої, такого роду заходи є досить важливими для платників податків, адже дають можливість з «перших вуст» дізнатись інформацію необхідну для подальшої організації підприємницької діяльності.
06 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Пільги для рівнян в оподаткуванні нерухомого майна, відмінного від земельно ...

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» внесено зміни щодо оподаткування нерухомого

Податківці Рівного роз’яснюють зміни в оподаткуванні нерухомості

З 1 січня 2015 року набрали чинності норми Закону України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи».

З якої нерухомості не потрібно сплачувати податок?

ДПІ у м. Рівному звертає увагу платників податків, що податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не оподатковуються:

З початку року представники бізнесу та громадяни Рівного отримали в податко ...

Найбільша кількість звернень відвідувачів Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному стосувались отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про

Як в поточному році фізичним особам сплачувати податок на нерухоме майно

ДПІ у м. Рівному нагадує, що з 1 квітня 2014 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, якими базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки визначено
Популярные новости