Рівненський міськвиконком оголошує конкурс

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Вимоги до кандидатів: освіта повна вища відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менш як рік або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менш як 3 роки; досконале володіння державною мовою; вміння працювати на ПК.

Заяви на конкурс приймають протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення.

До заяви на конкурс додають такі документи: особовий листок з обліку кадрів форми № П-2ДС; автобіографію; декларацію за 2014 рік; фото; копії документа про освіту, трудової книжки, паспорта, ідентифікаційного номера і військового квитка.

Звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12а, каб. 400. Телефон для довідок: 26-55-09 – відділ кадрів міськвиконкому.

Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки управління.
29 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному підсумують акцію «День з керманичами міста»

Сьогодні , 5 грудня 2014 року об 11.30 в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул.Соборна,12-а, 3 поверх) з нагоди Дня місцевого самоврядування відбудеться підведення

5 грудня у Рівному підсумують акції “День з керманичами міста”

5 грудня 2014 року об 11.30 в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул.Соборна,12-а) з нагоди Дня місцевого самоврядування відбудеться підведення підсумків акції “День з

Рівненський міськвиконком оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юриста організаційного відділу апарату ради і виконкому.

Сьогодні в Рівному — традиційний конкурс «Червона калина»

Сьогодні о 13:30 у Рівному відбудеться загальноміський огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю „Червона калина-2014”.

"Октант" працюватиме до 4 ранку

Як повідомили в управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування виконавчого комітету Рівненської міської ради, станом на 12 лютого 2014 року:
Популярные новости