Радник Міністра фінансів Чехії побував у «воднику»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
До НУВГП в рамках проекту «Hacking school» завітав Карел Свобода, радник Міністра фінансів Чехії та успішний бізнесмен.

23 січня в Національному університеті водного господарства та природокористування розпочалися заняття в рамках освітнього проекту «Hacking school», спрямованого на розвиток молоді віком 14-20 років. Проект розпочався за ініціативи радника колишнього Президента Грузії Михайла Саакашвілі Іло Глонті, який зараз спільно з командою реформаторів допомагає оптимізувати в Україні апарати МВС та юстиції. Іло – 23-річний юнак, який на власному прикладі довів, що молодь здатна не тільки творити власне майбутнє, а й потурбуватися про добробут своєї держави. Він очікує, що проект «Hacking school», який стартував у Рівному, допоможе віднайти людський потенціал для позитивних змін всеукраїнського масштабу. Саме в рамках чергової, третьої, зустрічі «школи», присвяченої питанням фінансової грамотності, перед молоддю виступив відомий чеський діяч, бізнесмен Карел Свобода.

Основні тези, які проливають світло на поняття «фінансової грамотності» роз’яснив менеджер Карла у Західній Україні Йосип Антонів, незалежний фінансовий консультант «ОВБ Алфінанц Україна». За його словами, фінансова грамотність – це правильне збереження, розподіл і накопичення грошей. Також Йосип запевнив, що у поточного рівня інфляції в Україні — який сягнув позначки 23% — є дві причини: збереження громадянами України грошей під матрасом та недовіра до національної валюти. Гроші, як найліквідніший товар потребують постійного руху (вкладень) при цьому, запевняє юний фінансовий експерт, слід пам’ятати про таку річ як «повага до грошей», яка проявляється у контролі власних прибутків та видатків.

Карел розповів, що вбачає в Україні величезний потенціал для бізнесу і порівняв її майбутній розквіт зі світовою столицею азартних ігор Лас-Вегасом. У 90-х роках його становлення як успішного бізнесмена відбувалося саме в Україні – Карел займався сільськогосподарськими підприємствами, пов’язаними з вирощуванням цукрового буряка, виготовленням та реалізацією цукру. Він кілька років жив у львівському місті Броди. З того часу його кар’єра стрімко пішла вгору, але ніжні почуття до країни, де він «починав» лишилися.

Молоді він порадив, бути упертими, життєрадісними, «шаленими» та нізащо не здаватися. «Йдіть, помиляйтеся. Помилки – це зростання», — вигукував поважний радник. Молоді люди охоче задавали йому питання, радилися з приводу власних бізнес ідей. Наостанок Карел розповів про складники успішного бізнесу: він повинен мати власну філософію, ноу-хау та систему забезпечення сталості.

Наступне засідання «Hacking school» відбудеться 30 січня о 17.00 год., запрошена гостя – Віра Кічанова, російська журналістка, член незареєстрованої Лібертаріанської партії Росії, авторка книги «Pussy Riot. Справжня історія».
28 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Під час другої хвилі люстрації перевірятимуть керівників органів юстиції Рі ...

Другий етап люстрації, який стартував з 10 листопада, торкнеться апарату Міністерства юстиції та його підрозділів. Перевіряти будуть у тому числі й керівників територіальних органів юстиції та їх

Рівненщина отримає півмільйона доларів США на розвиток

У Рівненській області стартувала ІІІ-тя фаза Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Тристоронню партнерську Угоду про офіційний її початок підписали в облдержадміністрації.

Офіційно відкрито Проект Твіннінг з розвитку земельних відносин в Україні

– Проект Твіннінг один з дієвих інструментів, запроваджених у рамках Європейської політики сусідства, сприяє зміцненню відносин між ЄС та Україною та прискоренню інтеграції нашої держави до

Міністр економіки у Рівному говорив про полегшення і здешевлення бізнесу

Полегшити та здешевити ведення бізнесу в Україні таке завдання вбачає міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета. З робочою поїздкою він побував на Рівненщині. До речі, наша

На Рівненщину приїде радник Януковича

Картину київського художника про те, як створювали Острозьку Біблію, представлять загалу. Її презентують вже 17 грудня. Дійство відбуватиметься в Острозі не випадково.
Популярные новости