На Рівненщині працює комісія з демаркації кордону України з Білорусією

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Поки що українсько-білоруський державний кордон є лише на карті. Для того, аби чітко визначити межі обох країн та винести кордон на місцевість, на Рівненщині упродовж трьох днів триватиме чергове засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії.

Сторони, зокрема, планують затвердити другий том Графічного проекту місць встановлення прикордонних знаків, а також інструкції виконання польових демаркаційних робіт. У підсумку буде підписаний узгоджений протокол.

«Для Рівненщини нормальне функціонування державного кордону означає розгортання міжнародної співпраці, розвиток малого та середнього бізнесу. Це сприятиме надходженню фінансів до державного бюджету, — зазначив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.

Разом з тим, за його словами, не потрібно забувати про щоденні потреби людей, які проживають по обидва боки кордону і мають давні родинні та сімейні зв’язки. «Наше завдання зробити кордон комфортним для розвитку не тільки міждержавних, але й міжлюдських відносин», — підсумував Юрій Приварський.

Довідково: Українсько-білоруський державний кордон має загальну протяжність 1084,2 кілометри та проходить територією Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей. На Рівненщині дана межа складає 225 кілометрів. Торік, у червні, до винесення державного кордону на місцевість області вже приступили спеціальні робочі групи. Вони за координатною сіткою позначають, де будуть встановлені прикордонні знаки. Загалом демаркацію кордону планують завершити за декілька років.
28 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Сарненщині викопали ставок, щоб загасити торф’яні пожежі

20 осередків загорання торфовищ загальною площею понад 80 гектарів виявлено у північних районах Рівненщини. Особливої уваги потребують ті ділянки, які знаходяться близько до державного кордону. Про

На Рівненщині Службою безпеки України затримано переправника нелегалів

22 червня ц.р. у Рівненській області Служба безпеки України припинила протиправну діяльність громадянина України, який намагався незаконно переправити осіб через державний кордон України.

На Рівненщині активісти укріплюють кордон з Білорусією

Укріплятимуть ділянку, яку контролює прикордонний загін "Дубровиця".

На Рівненщині триває відновлення військової техніки і озброєння

У одній із військових части Збройних Сил України, що дислокується на Рівненщині, тривають роботи з відновлення і ремонту озброєння та військової техніки (ОВТ) для бойових військових підрозділів,

Жителі Рівненщини масово виробляють закордонні паспорти

Через можливі ускладнення перетину кордону з Росією - мешканці області почали активно оформляти документ.
Популярные новости