Прокуратура ініціювала перевірку дій судді

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Прокуратура Рівненської області у грудні 2014 року скерувала до Генеральної прокуратури України інформацію про результати опрацювання відомостей стосовно однієї із суддей Рівненського окружного адміністративного суду, яка підлягає перевірці відповідно до Закону України «Про відновлення довіри до судової влади України».

Зокрема, вивченням даних, які містяться у Єдиному державному реєстрі судових рішень, з’ясовано, що суддя прийняла 21.12.2013 та 24.12.2013 постанови за позовами виконавчого комітету Рівненської міської ради, якими встановила обмеження щодо реалізації права громадян на проведення масових заходів.

І хоча зазначені постанови були скасовані судом апеляційної інстанції у зв’язку з поданою заявою позивача про відкликання позову, дії судді Рівненського окружного адміністративного суду згідно вимог Закону України «Про судоустрій та статус суддів» є такими, що допущені внаслідок умисного порушення норм права чи неналежного ставлення до виконання службових обовʼязків.

Зазначені матеріали наразі знаходяться на розгляді Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів загальної юрисдикції.

У разі встановлення ознак кримінального правопорушення та після надходження з цього приводу висновків зазначеної комісії до Генеральної прокуратури України, орган досудового розслідування невідкладно зареєструє кримінальне провадження та розпочне досудове розслідування за фактом постановлення суддею завідомо неправосудного рішення.
27 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

За апеляцією прокуратури заступнику голови РОДА визначено заставу − 6 ...

За апеляційною скаргою прокуратури Рівненської області скасовано ухвалу слідчого судді Рівненського міського суду від 14 січня 2015 року та збільшено розмір застави заступнику голови Рівненської

Застава для Тараса Пустовіта здалась прокуратурі замалою

Прокуратура Рівненської області оскаржує ухвалу слідчого судді Рівненського міського суду, якою визначено розмір застави чиновнику ОДА

За позовом Генпрокуратури у власність держави повернуто майже 1,5 тис. км. ...

Прокуратура Рівненської області відстояла у суді право власності держави на частини нафтопродуктопроводів Самара-Західний напрямок і Грозний-Армавір-Трудова.

В одного з суддів рівненського окружного адміністративного суду викрали авт ...

«Range Rover» білого кольору стояв на вулиці Лермонтова. О 5 ранку його власник повідомив правоохоронцям про зникнення позашляховика. Почалося переслідування.

Рівненська Народна Рада опинилась поза законом

Рівненська прокуратура оскаржилаоскаржити в суді рішення Рівнеради пр законність Народної Ради.
Популярные новости