Володимир Хомко: „Закликаю рівнян скористатись унікальною програмою й зробити свій будинок теплим, комфортним та дуже красивим!”

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
- На останній сесії ми затвердили декілька дуже важливих документів. І хоча полеміка розгорнулась навколо бюджету і податків, з моєї точки зору, одним із дуже важливих рішень було затвердження програми по утепленню будинків, — зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Ми у місті Рівному маємо унікальні програми, які дозволяють мешканцям за допомогою міської влади при фінансуванні за схемою „50х50” швидко і якісно встановити прилади обліку тепла, прилади регулювання тепла і утеплити свій будинок. Останнє – надзвичайно важливо. З моєї точки зору, не сумніваюсь, якби ми утеплили всі будинки, у Рівному половина котелень просто не були б потрібні.

Місто не лише б зекономило колосальну кількість коштів на газ і опалення, воно б візуально стало зовсім іншим. Уявіть собі, який би був мікрорайон Північний – утеплений та візуалізований за допомогою сучасних оздоблювальних матеріалів.

Подивіться зараз на будинки ОСББ „Маяк” (вул. Білякова, 10), будинок поблизу СБУ на Віденській. Подивіться як видозмінюється будинок ОСББ „Дружба”. Усі вони утеплені при фінансовій підтримці міста.

Запевняю, такої унікальної програми в інших містах немає. Тому закликаю мешканців – користуйтеся цією програмою. У вас є можливість зробити свій будинок теплим, комфортним та дуже красивим, - наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко
27 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Міський голова Володимир Хомко після сесії Рівнеради дав оцінку бюджету-201 ...

– Помиляється той, хто думає, що цей бюджет прийнято абсолютно в новому форматі, – сказав Володимир Хомко, – на жаль, це не так.

Шахраї додумалися збирати гроші від імені міської ради

Сім разів перевірте тих людей, котрі стукають до ваших квартир, перш ніж віддавати їм гроші.

У Рівному з’явилося ще одне ОСББ

Житлово-комунальне підприємство «Перспективне» втратило ще один будинок. Мешканці будинку №20 по вулиці Мельника створили ОСББ.

Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

4 липня керівництво області, органів прокуратури та міста Рівного провели спільну зустріч з мешканцями гуртожитку, що на вул. Віденській, 10 у Рівному.

Хомко рятуватиме рівнян від депресії святами

Щоб підтримати рівнян психологічно у скрутний для держави час, міський голова Рівного Володимир Хомко збирається влаштовувати фестивалі і свята. Але спочатку запитає у рівнян, чи це їм потрібно.
Популярные новости