Новости Ровно / Политика / Міський голова Володимир Хомко після сесії Рівнеради дав оцінку бюджету-2015

Міський голова Володимир Хомко після сесії Рівнеради дав оцінку бюджету-2015

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
– Помиляється той, хто думає, що цей бюджет прийнято абсолютно в новому форматі, – сказав Володимир Хомко, – на жаль, це не так. По сумах бюджет практично такий самий, як і торік. Але треба собі признатися, що жити ми будемо у два з половиною рази гірше. Бо бюджет як був мільярд 60 мільйонів, так і є, а долар став по 21 гривні проти восьми, як це було рік тому. Відповідно у два з половиною разу рівень життя впаде. По всіх параметрах. Заасфальтуємо у 2,5 разу менше доріг, перекриємо у 2,5 разу менше дахів і так далі. Це об’єктивна реальність і для Рівного, і для Луцька, і для всієї України. Це перше.

Друге. Надзвичайно важливо, що на міський рівень перейшов податок на акцизні товари та інші податки. На сесії була надзвичайно активна полеміка навколо податків. Бо це те питання, яке всіх хвилює. То виходить так, що і пропіаритись кожен хоче, але й податки треба зібрати. Це тепер спільна турбота всіх мешканців міста. Ми повинні спільно вирішувати, як жити: чи платити податки і утримувати школи чи не платити податки й не утримувати школи. Це повинно бути колективне рішення всіх мешканців міста. Так прийнято в усьому світі. Всім хочеться сказати, що давайте не будемо платити. Не будемо! Тоді виникає питання: а за що жити? Коли ця реформа дійде до логічного завершення, і нам залишать 60 відсотків тих податків, які ми зберемо на місці (бо сьогодні це тільки перший крок), тоді всі зрозуміють, наскільки важливо сплачувати податки.

Третє. А поки що нам важливо справедливо розподілити ті крихти, які є. Що стосується робіт у комунальній сфері, то я сам обійшов практично всі двори міста. І ми обиратимемо для першочергових робіт двори за ступенем їх «розбитості». А скільки вдасться зробити, залежить від того, на скільки вистачить коштів. Об’єктивно! Дуже важливо ці гроші розподілити максимально об’єктивно, максимум справедливо, максимум прозоро.
23 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міський бюджет Рівного на 2015 рік прийняли

За бюджет проголосували 39 міських обранців із 40 присутніх на цю пору в сесійній залі.

Сьогоднішня сесія Рівнеради розпочалась в осаді перевізників

На сьогоднішній сесії має розглядатися питання про впровадження в місті єдиного електронного квитка на всіх видах транспорту.

У Рівному тепло можна включати хоч завтра, але включать, коли скаже Кабмін

Сьогодні члени виконкому Рівнеради розглянули питання про готовність міста до зими.

ВАТ "Рівнеазот" перестав платити податки у Рівному

При цьому рівняни почали більше платити єдиний соціальний внесок. У порівнянні з минулим роком, на 8% у січні зросли надходження до бюджету саме по цій статті.

У Рівнераді Запорожець звинуватив Курсика у бездіяльності

Керівник депутатської групи «Рівне Європейське» в міській раді Рівного Юрій Запорожець прокоментував  події останньої сесія, яка відбулась 4 лютого.
Популярные новости