Перший заступник глави адміністрації президента представив голову ОДА

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Голову обласної державної адміністрації на Рівненщині представив Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук. Він зачитав Указ Глави держави про призначення керівником Рівненської області Віталія Чугуннікова. А також, високопосадовець високо оцінив роботу попереднього голови ОДА Сергія Рибачка та в.о. голови Юрія Приварського.
Перший заступник глави адміністрації президента представив голову ОДА
Віталій Ковальчук окреслив першочергові завдання, які стоять перед країною – це шлях до європейських стандартів, підвищення обороноздатності держави, необхідність проведення реформ, у тому числі децентралізація влади, боротьба з корупцією.

«Війна не може бути перешкодою для проведення реформ в Україні. Ми повинні якнайшвидше повернути повагу народу до української влади. А зробити ми це зможемо тоді, коли влада поважатиме власний народ», - зазначив Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук.

Віталій Чугунніков подякував за довіру, яку висловив йому Президент України Петро Порошенко. А також окреслив основні пріоритети роботи на новій посаді.

«Рівненщина має стати прикладом докорінних змін в країні. Моїми основними завданнями будуть – боротьба з корупцією, співпраця із громадськими організаціями та територіальною громадою. Разом з тим, наголошую, влада має бути ефективною. Відтак, кожен держслужбовець на своїй посаді має бути дієвим менеджером», - зауважив голова ОДА Віталій Чугунніков.

На представленні керівника області були присутні також народні депутати України від Рівненщини, представники релігійних конфесій, правоохоронці, журналісти. По закінченню офіційної частини відбулася прес-конференція.
30 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Президент України звільнив трьох голів РДА

Президент України Петро Порошенко сьогодні підписав розпорядження про звільнення трьох голів РДА на Рівненщині.

На Рівненщині вшанували 500-річницю битви під Оршею та обговорили новий вій ...

На запрошення обласної влади та ректора НаУ «Острозька академія» Ігоря Пасічника до Острога цими вихідними з’їхалися представники посольств з Республіки Польща та Литовської Республіки.

Рівненщина втратила голову одного з районів

Президент України Петро Порошенко 11 серпня підписав розпорядження про звільнення з посади голови Березнівської районної державної адміністрації Дмитра Єрмаченка.

Google навчатиме держслужбовців Рівненщини ефективно використовувати Інтерн ...

Співпраця обласної влади із Google Україна перейшла в активну фазу. Таку думку висловив голова облдержадміністрації Сергій Рибачок під час прес-брифінгу, на якому презентовано унікальний проект

Свободівця Сергія Рибачка представили чиновникам як нового голову Рівненськ ...

Навести порядок та стабілізувати обстановку в області має новий голова рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок. Адже саме такі настанови отримав він від виконуючого обов'язки
Популярные новости