Новости Ровно / Политика / У Рівному урочисто відкриють анотаційну дошку-барельеф В’ячеславу Чорноволу

У Рівному урочисто відкриють анотаційну дошку-барельеф В’ячеславу Чорноволу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні, у середу, 24 грудня, у Рівному відбудеться урочисте відкриття анотаційної дошки-барельефу В’ячеславу Чорноволу, українському політику, публіцист у, діячу руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичному в’язеню СРСР.

Захід відбудеться за адресою: вул. Чорновола 1. (будівля „Укрпошти”), поч. о 13:00 год.
24 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Сьогодні відбудуться урочистості з нагоди 40-річчя тролейбусного руху в міс ...

Сьогодні, у середу, 24 грудня о 15:00 годині в Рівному відбудуться урочистості з нагоди 40-річчя тролейбусного руху в місті Рівне.

У Рівному відкриють меморіальну дошку Герою України Олександру Храпаченку

Завтра, у п’ятницю 12 грудня 2014 року о 12:00 год. на подвір’ї НВК школи-ліцею №19 м. Рівного (вул. Макарова, 48) відбудеться відкриття меморіальної дошки герою України, Герою Небесної Сотні,

Сьогодні в реабілітаційному центрі «Пагінець» відкриють нову групу

Сьогодні, 3 грудня о 10.00 годині відбудеться відкриття додаткової групи в Центрі ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець».

У реабілітаційному центрі «Пагінець» відкриють додаткову групу

У середу, 3 грудня о 10 годині відбудеться відкриття додаткової групи в Центрі ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» за адресою: м.

Чорновіл повертається в Рівне

Про відкриття нового пам’ятного знаку лідеру Народного Руху Вячеславу Чорноволу на своїй прес-конференції розкаже народний депутат України Валентин Королюк, вона відбудеться 13 жовтня о 15.00 в
Популярные новости