Новости Ровно / Политика / Сьогоднішня сесія Рівнеради розпочалась в осаді перевізників

Сьогоднішня сесія Рівнеради розпочалась в осаді перевізників

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На сьогоднішній сесії має розглядатися питання про впровадження в місті єдиного електронного квитка на всіх видах транспорту.

Як відомо з попередніх громадських обговорень, проти запровадження цієї системи активно протестують власники рівненських маршруток. Адже нова система зробить прозорими розміри їхніх доходів і змусить платити податки повною мірою.

Депутат Валентин Демчук запропонував узагалі зняти це питання з порядку денного сесії. Але коли його колеги з цим не погодились, висловив пропозицію розглянути це питання першим.
18 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Депутати зберуться 25 вересня

На сесії міськради Рівного вони розглянуть 73 питання.

Рівнерада не погодилась обмежити продаж алкоголю вночі

На сесії Рівнеради сьогодні розглядали питання про заборону продажу алкоголю в магазинах та кіосках міста з десятої вечора до восьмої ранку.

Керівники ЖКП звітуватимуть на сесії Рівнеради

Вже під час наступної сесії Рівнеради начальники місцевих ЖКП звітуватимуть перед депутатами.

Рівненська облрада відмовилась саморозпуститися

Саморозпуститися Рівненській облраді запропонував один з обласних обранців на сьогоднішньому засіданні сесії. Ініціативу свого колеги депутати не підтримали. Натомість дозволили Федерації футболу

У Рівному хочуть забрати приміщення у комуністів та регіоналів

У Рівному хочуть комуністів та регіоналів хочуть позбавити їхніх партійних офісів. Таку пропозицію на сьогоднішньому засіданні сесії Рівнеради висловив керівник Правого сектору в області. Водночас,
Популярные новости