Новости Ровно / Политика / 18 грудня відбудеться сесія облради

18 грудня відбудеться сесія облради

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Депутати облради опрацюють більше шістдесяти питань під час сесії Рівненської обласної ради, яка відбудеться 18 грудня.

Учора обласні обранці узгодили перелік питань порядку денного. Зробили це на традиційній президії обласної ради, яка збирається перед депутатським голосуванням.

- За менш як тридцять хвилин узгодили сім десятків питань: більшість винесли на розгляд сесії, окремі з них, найбільш спірні, зокрема по керівнику діагностичного центру та передачі об’єктів Дубенського державного заповідника в комунальну власність міста, зняли з порядку денного і відправили на доопрацювання, — прокоментував засідання президії голова облради Михайло Кириллов.
17 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

27 листопада засідатиме Рівнерада

У четвер, 27 листопада 2014 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх), відбудеться пленарне засідання чергової 46-ї сесії Рівненської міської ради.

11 вересня відбудеться позачергова сесія обласної ради

Відповідне розпорядження учора підписав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. Про це повідомили з відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

Рівненська облрада відмовилась саморозпуститися

Саморозпуститися Рівненській облраді запропонував один з обласних обранців на сьогоднішньому засіданні сесії. Ініціативу свого колеги депутати не підтримали. Натомість дозволили Федерації футболу

Сесія Рівненської облради: Берташ "в гостях", Музичко - без зброї, п'яте ...

Сьогодні відбулася чергова сесія Рівненської облради. Присутній на ній колишній очільник облдержадміністрації Василь Берташ. Відвідали пленарне засідання і представники громадськості. Серед них і

Кількість працівників виконавчого апарату Рівненської облради скоротять

Він складатиме 35 осіб. Таке рішення сьогодні 26 лютого ухвалили члени Президії обласної ради. Наразі в апараті працюють 52 особи.