Новости Ровно / Политика / Депутати облради хочуть запропонувати добровольцям житлове кредитування

Депутати облради хочуть запропонувати добровольцям житлове кредитування

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Пільгові умови за користування кредитами по програмі «Власний дім» пропонують поширити на бійців добровольчих батальйонів, які воюють на Сході країни. Таку пропозицію депутата Степана Молчана підтримала постійна комісія з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та Регламенту обласної ради при розгляді питання щодо внесення змін до Регіональних правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі в Рівненській області.

Як вже повідомлялося, зміни до Правил розроблені відповідно до рекомендацій депутатів облради. Ними передбачено, що військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов’язаним з моменту призову, під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед Фондом, а також проценти за користування кредитом не нараховуються. Таке рішення належить до компетенції обласної ради, адже кредити забудовникам на селі видаються в тому числі з обласного бюджету відповідно до умов обласної програми «Власний дім».

Але, як відмітив голова постійної комісії Степан Молчан, ці пільги не передбачені для бійців добровольчих батальйонів, які так само як військовослужбовці регулярних військ ведуть війну проти терористів, захищаючи українську землю.

- Ці люди стали на захист України за власною волею, за покликом серця. Тому ущемляти їх ми не маємо морального права, — наголосив депутат облради.

Свого колегу підтримали члени постійної комісії. Але, враховуючи, що цю проблему необхідно унормувати законодавчо, депутати вирішили просити голову облради Михайла Кириллова звернутись з офіційним листом до вищих органів влади з проханням надати статус учасника АТО бійцям-добровольцям та дозволити надавати їм відповідні пільги.
13 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині учасникам АТО пропонують надати пільги при житловому кредитув ...

Для підтримки родин військовослужбовців, які перебувають у зоні бойових дій, Рівненським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі було підготовлено проект рішення

У медзакладах створять комунальні аптечні пункти

В кожному медичному закладі обласної ради повинен бути аптечний пункт обласного комунального підприємства «Аптека «Ліки» — таке стратегічне завдання поставив голова обласної ради Михайло Кириллов

На Рівненщині розпочинається ремонт та реконструкція доріг

Члени «бюджетної» постійної комісії облради погодили перелік об‘єктів, що фінансуються у 2014 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію,

Години Справедливості проводитимуться в Рівненській обласній раді

Години Справедливості проводитимуться в обласній раді щовівторка з 14-00 години за участю голови обласної ради Михайла Кириллова та керівників правоохоронних органів області.

Чому у Рівному не буде спортмайданчиків?

Міська влада не змогла використати 250 тис. грн. на побудову спортмайданчиків в обласному центрі. Відповідно, ці кошти повертаються в обласний бюджет.