Новости Ровно / Политика / Міська рада спільно з ОДА збирають теплі речі для бійців АТО

Міська рада спільно з ОДА збирають теплі речі для бійців АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Держслужбовці Рівненської обласної державної адміністрації та працівники виконавчого комітету Рівненської міської ради вирішили спільними зусиллями зібрати для бійців АТО светри, тепле взуття, шапки, рукавиці, куртки та консервацію .

«Ми оголосили про збір речей в кінці минулого тижня. І вже сьогодні працівники і обласної адміністрації, і обласної ради принесли багато речей та консервації. А тому, на цьому тижні ми вже відправимо першу частину вантажу військовослужбовцям з Рівненщини на Схід. Хочу відзначити допомогу у цьому і з боку Рівненської міської ради. Ми спільними зусиллями формуватимемо ці вантажі й надалі», — зазначив в.о. голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.

- В такій ситуації, яка склалася в державі, в тому числі й на Сході ніхто не може бути байдужим чи стояти осторонь цих проблем. Тому міська влада разом з Рівненською обласною державною адміністрацією вирішили також в чергове допомогти хто чим може військовим. От зараз збираємо теплі речі. Це не перша і не остання така наша ініціатива. Скільки треба, стільки й будемо допомагати нашій рідній українській армії, — зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко.
08 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міські чиновники відправили черговий вантаж для військових

Працівники виконавчого комітету Рівненської міської ради відправили нову партію речей для військовослужбовців територіальної оборони „Горинь”, який нині захищає цілісність нашої держави в зоні АТО.

О 10 годині засідатиме виконком

Сьогодні о 10:00 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету рівненської міської ради з приводу загибелі військовослужбовця з Рівного.

Мешканці Дубровицького району передали солдатам теплі речі та харчі

25 тонн продуктів, які зібрала громада церков та сіл Дубровицького району, вже відвезли у зону АТО у місто Северодонецьк на Луганщині. Разом з харчами мешканці передали солдатам теплий одяг.

На Рівненщині діятиме Координаційний центр допомоги силам АТО

Починаючи з 29 липня в Рівному збір всієї гуманітарної допомоги для військовослужбовців та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, відбуватиметься

У Рівному дітям загиблих на Майдані хочуть виділити житло

Міський голова Рівного Володимир Хомко доручив структурним підрозділам виконавчого комітету Рівненської міської ради вивчити можливість виділення житла для дітей загиблих у Києві рівнян – Валерія
Популярные новости