Міський голова приймав громадян разом із студентами

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні вранці міський голова Рівного Володимир Хомко провів традиційний прийом громадян. Проте цього разу він відрізнявся тим, що разом з очільником обласного центру у проблеми рівнян вникали й рівненські студенти, які цього тижня проходять стажування з Володимиром Хомком в рамках акції «День з керманичем міста».

Це студенти Рівненського державного гуманітарного університету Надія Марщівська (4 курс) та Анастасія Карпова (3 курс). Почали дівчата свій робочий день з оперативної наради під головуванням міського голови.

Серед іншого мешканці обласного центру піднімали побутові, земельні, майнові, житлові питання, а також проблеми, які здебільшого стосувалися комунального господарства міста та матеріальної допомоги.
08 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

День з керманичами міста у студентів був насиченим і змістовним

День з керманичами міста провели 4 грудня студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів Рівного. Акція «День з керманичами міста» з нагоди Дня місцевого самоврядування проводиться не вперше.

По два студенти на одне керівне крісло

Сьогодні в Рівному відбувся відбірковий тур акції «Один день з керманичами міста». Нагадаємо, ця акція приурочена до Дня місцевого самоврядування, який відзначається в Україні 7 листопада.

Американські журналісти взяли інтерв’ю в міського голови

Говорили про місцеве самоврядування, Рівне та місцеві ЗМІ. Із журналістами газети «Daily Press (м.Ньюпорт-Ньюз, штат Вірджинія) міський голова Володимир Хомко спілкувався не тільки про Рівненщину, а

У День Університету в Острозі вишиватимуть Біблію

9 жовтня студенти та викладачі НУ «Острозька академія» відзначатимуть День Університету.

Мер Рівного побував на колегії Мінрегіонбуду у Києві

Сьогодні, 26 грудня 2013 року міський голова Рівного Володимир Хомко разом із заступником голови Рівненської ОДА Володимиром Новаком взяли участь в роботі підсумкової колегії Міністерства
Популярные новости
Loading...