Новости Ровно / Политика / День з керманичами міста у студентів був насиченим і змістовним

День з керманичами міста у студентів був насиченим і змістовним

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
День з керманичами міста провели 4 грудня студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів Рівного. Акція «День з керманичами міста» з нагоди Дня місцевого самоврядування проводиться не вперше. І щороку її організатори з управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Рівненської міської ради відзначають, що бажаючих провести робочий день з працівниками керівного апарату виконкому Рівненської міської ради та у його підрозділах завжди багато. Цього року із 45 бажаючих на конкурсній основі було відібрано 25 кращих студентів. Перевагу в конкурсному відборі мали студенти, які успішно навчаються, мають вагомі досягнення та рівень знань у тій галузі, яку для себе облав учасник акції. Конкурсна комісія враховувала і участь претендентів у громадському житті міста.

4 грудня учасники акції мали змогу разом із працівниками виконкому відпрацювати повний робочий день, а у день місцевого самоврядування молодим людям вручав сертифікати міський голова Рівного Володимир Хомко. «Ви знаєте, що нині в нашій державі розпочинається надзвичайно вагомий період реформ, – сказав міський голова, звертаючись до молоді. – І те, як проходитимуть реформи, залежить від вас. Адже вашому поколінню доведеться ці реформи впроваджувати». Володимир Хомко пошкодував, що захворів і цього разу жоден студент не зміг відчути себе на місці міського голови. Проте

відзначив, що така успішна молодь є нині нашим найвагомішим ресурсом. У свою чергу студенти подякували за змістовний і насичений справами день, проведений із керманичами міста.

Враження від стажування у студентів найкращі. Зокрема, студентка 4 курсу РДГУ Рима Мусаєва, котра стажувалася з начальником управління освіти Василем Харковцем розповіла нашому кореспонденту, що допомагала розбирати документацію, разом із керманичем освіти вислуховувала відвідувачів, побувала в школах та садочках, де спілкувалися із керівниками та педагогами цих закладів, побували і на відкритті шкільної олімпіади. День насичений, а досвід дуже корисний. І це можна сказати про усіх стажувальників.

Людмила МАРЧУК
05 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному підсумують акцію «День з керманичами міста»

Сьогодні , 5 грудня 2014 року об 11.30 в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул.Соборна,12-а, 3 поверх) з нагоди Дня місцевого самоврядування відбудеться підведення

5 грудня у Рівному підсумують акції “День з керманичами міста”

5 грудня 2014 року об 11.30 в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул.Соборна,12-а) з нагоди Дня місцевого самоврядування відбудеться підведення підсумків акції “День з

По два студенти на одне керівне крісло

Сьогодні в Рівному відбувся відбірковий тур акції «Один день з керманичами міста». Нагадаємо, ця акція приурочена до Дня місцевого самоврядування, який відзначається в Україні 7 листопада.

Острозька академія запропонувала відзначати День українського студента

Братство спудеїв Національного університету «Острозька академія» звернулося до студентів ВНЗ України із пропозицією спільно підняти питання щодо встановлення дати Дня українського студентства.

19 студентів Рівного отримали стипендії міського голови

Два десятки студентів вищих навчальних закладів Рівного стали стипендіатами міського голови 2014 року.