Новости Ровно / Политика / Юрій Приварський: Відключення електрики на Рівненщині – це реальність, якої не уникнути

Юрій Приварський: Відключення електрики на Рівненщині – це реальність, якої не уникнути

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Аби збалансувати ринок електроенергії та уникнути аварійних відключень потрібно добровільно обмежити споживання електрики у пікові години. Це стосується як промисловості, так і населення. Про це заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин під час селекторної наради з регіонами.

За словами Міністра, на даний момент в Україні недостатньо приблизно 3 тисяч МВт електроенергії. Це відбулося з різних причин: зокрема, це недостатня кількість вугілля, а також через те, що блок №3 Запорізької АЕС, який уже майже в робочому стані, але ще не включився. «Тобто зараз поки що у нас є проблема з недостатньої потужністю виробництва електроенергії», - наголосив Володимир Демчишин.

«На Рівненщині 56 відсотків користувачів електроенергії – це підприємства, решта – населення, - зазначив в.о. голови ОДА Юрія Приварський. - Разом з тим, найбільші промислові споживачі, котрі могли б дати суттєву економію, мають безперебійний цикл виробництва. Тож обмеження на цих підприємствах не можливе. Відтак відключення електрики для населення на Рівненщині – це реальність, якої не уникнути».

Також під час селекторної наради Міністр повідомив, що урядом вживаються кроки для збалансування енергетичної системи, зокрема, обговорюється питання імпорту енергетичного вугілля. Також у разі зменшення споживання електроенергії, Міністр пообіцяв звернутися до НЕК «Укренерго» припинити відключення.
05 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Енергетики попереджують про обмеження електропостачання

ПАТ «Рівнеобленерго» звертає увагу мешканців області, що підприємство отримало сьогодні розпорядження від Державного підприємства «Національна енергокомпанія України «НЕК Укренерго» про застосування

РАЕС: вироблено 16-тий мільярд кіловат-годин електроенергії з початку року

Енергоблоками Рівненської АЕС вироблено 16 млрд. кВт год електроенергії з початку року. Це на 1,44 млрд. кВт год електроенергії більше, ніж за відповідний період минулого року. Виконання річного

Подача тепла у будинки залежатиме від погоди

До зими на Рівненщині підготовлені усі багатоквартирні будинки, а також соціальні заклади – 388 дитсадків, 677 шкіл та 86 медустанов. Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Новий уряд - ОБРАНО [СПИСОК]

Верховна Рада обрала новий Кабінет міністрів. За проголосував 331 депутат.

Чергові відключення електроенергії у Рівному:

08 лютого з 09:00 до 14:00 буде відсутня електроенергія м.Рівне по вулицях: Київська 11-21, Грушевського 44.
Популярные новости