Володимир Гройсман привітав мешканців Рівненщини з 75-річчям утворення області

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Дорогі друзі!

Сердечно вітаю вас з 75-річчям утворення Рівненської області.

Святкування славного ювілею неможливе без усвідомлення та визнання заслуг багатьох поколінь, їх вагомого внеску у справу національного відродження, соціально-економічного розвитку, збереження надбань історико-культурної спадщини бурштинового краю.

Цю знаменну дату ми зустрічаємо зі скорботою за тими, хто віддав своє життя за суверенність України, і з гордістю за тих, хто боронить нині її рубежі на сході. Ми пишаємось своїм народом, і зокрема вашими мужніми земляками, які, щиро люблячи Батьківщину, захищають її від ворогів.

Нині Україна проходить складні випробування. Але я вірю, що ми переможемо завдяки єдності та силі духу і утвердимося квітучою європейською країною.

Шановні рівненчани, нехай ваші добрі справи слугують зміцненню потенціалу області, консолідації суспільства і будуть гідні історії не лише Рівненщини, а й усієї Української держави!

Здоров’я вам, миру, благополуччя і злагоди!

Володимир Гройсман
04 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Міський голова привітав із 90-річчям голову братства УПА Василя Кирилюка

міський голова Рівного Володимир Хомко разом із представниками управління соціального захисту завітав в гості до ветерана Національно-визвольних змагань й голови Рівненської обласної організації

Сергій Рибачок привітав освітян з професійним святом

Сергій Рибачок привітав освітян з професійним святом

На Рівненщині імпорт з РФ зменшився на 97 відсотків

Підприємці Рівненської області стали менше співпрацювати із сусідньою країною, повідомили в департаменті економічного розвитку і торгівлі ОДА.

175-річчя Рівненської чоловічої гімназії відзначатимуть 24 липня

24 липня 2014 року о 12:00 у обласному краєзнавчому музеї відбудеться захід присвячений 175-річчю від часу відкриття Рівненської чоловічої гімназії. Під час його проведення будуть представлені

Чому стратегія соціально-економічного розвитку Рівненщини залежить від демо ...

Нова мітла по-новому мете. Нинішня влада на Рівненщині розробляє новий проект стратегії економічного та соціального розвитку області на період до 2020 року. За словами фахівців, проект надзвичайно
Популярные новости
Loading...