Новости Ровно / Политика / Рівне взяло шефство над військовим катером

Рівне взяло шефство над військовим катером

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Історія цього катера могла бути трагічною. Через нестачу коштів на ремонт і утримання судно мали списати й порізати на метал. Проте старший мічман Павло Машлай, котрий родом з Рівного, звернувся з проханням про підтримку до рівненської Спілки ветеранів Афганістану, а ця організація в свою чергу – до міського голови Володимира Хомка. І от завдяки піклуванню рівнян артилерійський катер відремонтували й пустили на воду.

У вересні цього року Рівненська міська рада офіційно звернулася до Президента України та міністра оборони з проханням перейменувати артилерійський катер «АКА-01» на «Рівне». Днями моряки прибули до нашого міста, щоб підписати офіційну угоду про співпрацю з рівненською владою, яка підготувала морякам подарунок.

– Готуючись до зустрічі з вами, ми зібрали кошти і придбали для катера «Рівне» дизельний генератор, – повідомив радісну новину міський голова Володимир Хомко. – Воїни мають відчувати, що їх підтримує вся держава.

Після того у ЗОШ № 15 на морських артилеристів очікував шквал найрізноманітніших запитань від школярів, що зібрались у тамтешньому музеї «Просвіти». Дев’яти­класники цікавились, у якому навчальному закладі можна навчитися професії моряка, просили розповісти про безпосередню службу, яку несуть артилеристи катера в охороні кордонів України на морському узбережжі поблизу Одеси.

Командир Віталій Лежнюк порадив підліткам, які виявили бажання служити у військово-морських силах, звертатися до військкомату, де ще під час навчання в школі можна підписати контракт.

Людмила МАРЧУК
04 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міська влада подарувала морякам дизельний генератор

У п’ятницю 28 листопада в залі засідань міськвиконкому в урочистій атмосфері було підписано угоду між виконавчим комітетом Рівненської міської ради та Одеським дивізіоном річкових катерів (в/ч

Рівне візьме шефство над артилерійським катером «Рівне»

Сьогодні об 11 годині в залі засідань міськвиконкому (вул. Соборна, 12-а, 3 поверх) відбудеться урочисте підписання угоди між виконавчим комітетом Рівненської міської ради та Одеським дивізіоном

Корейці інвестують у транспортну галузь Рівного $15 млн. дол.

13 жовтня міський голова Рівного Володимир Хомко провів робочу зустріч з представниками компанії «MST Global inc.», які прибули до Рівного з Республіки Кореї з метою домовитись про економічну

Мобілізованим військовослужбовцям 18 банків готові надати «кредитні канікул ...

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок звернувся з конкретними пропозиціями до міністра інфраструктури, міністерства оборони України та голови НБУ щодо вирішення нагальних потреб військовослужбовців

МОУ и РОДА планують в майбутньому співпрацювати

Вже найближчим часом планується підписати угоду про співробітництво між Міністерством оборони України, Рівненською обласною державною адміністрацією та обласною радою.
Популярные новости