Новости Ровно / Политика / Міська влада подарувала морякам дизельний генератор

Міська влада подарувала морякам дизельний генератор

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У п’ятницю 28 листопада в залі засідань міськвиконкому в урочистій атмосфері було підписано угоду між виконавчим комітетом Рівненської міської ради та Одеським дивізіоном річкових катерів (в/ч А-1368, м. Одеса) про шефство над артилерійським катером «АКА-01».

Історія цього катера могла б бути трагічною. Судно через нестачу коштів на його ремонт та утримання хотіли списати й порізати на метал, проте завдяки рівненській організації колишніх воїнів-афганців, моряки, серед яких є і рівненські, обрели турботливих опікунів. Завдяки піклуванню цієї організації та міськвиконкому Рівненської міської ради артилерійський катер відремонтували, а у вересні цього року судну присвоєно назву «Рівне».

І ось тепер моряки прибули до нашого міста, щоб підписати офіційну угоду про співпрацю з рівненською міською владою. У мерії гостей зустріли, як належить. Із сувенірами для кожного представника делегації та вагомим подарунком для команди артилерійського катера «АКА-01». «Готуючись до зустрічі з вами ми зібрали кошти і придбали для вас дизельний генератор, – повідомив радісну новину міський голова Володимир Хомко. – Воїни мають відчувати, що їх підтримує уся держава».

Людмила МАРЧУК
29 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівне візьме шефство над артилерійським катером «Рівне»

Сьогодні об 11 годині в залі засідань міськвиконкому (вул. Соборна, 12-а, 3 поверх) відбудеться урочисте підписання угоди між виконавчим комітетом Рівненської міської ради та Одеським дивізіоном

Посол Франції в Україні підписав угоду по енергоефективності з Рівненською ...

Сьогодні підписано Угоду між Рівненською обласною державною адміністрацією та Посольством Франції в Україні про реалізацію проекту енергоефективності у обласній дитячій лікарні. Для цього на

27 листопада засідатиме Рівнерада

У четвер, 27 листопада 2014 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх), відбудеться пленарне засідання чергової 46-ї сесії Рівненської міської ради.

Володимир Хомко: «Ми маємо погоджувати обмеження продажу спиртного з Києвом ...

Міський голова Рівного зауважив, що незважаючи на те, що в країні говорять про децентралізацію влади, Рівне має погоджувати заборону на торгівлю алкоголем вночі зі столицею.

Корейці інвестують у транспортну галузь Рівного $15 млн. дол.

13 жовтня міський голова Рівного Володимир Хомко провів робочу зустріч з представниками компанії «MST Global inc.», які прибули до Рівного з Республіки Кореї з метою домовитись про економічну