Новости Ровно / Политика / Міський голова привітав із 90-річчям голову братства УПА Василя Кирилюка

Міський голова привітав із 90-річчям голову братства УПА Василя Кирилюка

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
міський голова Рівного Володимир Хомко разом із представниками управління соціального захисту завітав в гості до ветерана Національно-визвольних змагань й голови Рівненської обласної організації «Братства вояків УПА» ім. Р.Шухевича Василя Кирилюка, щоб привітати ювіляра з 90-річчям.

- Я вважаю, що Рівне повинно пишатися такими людьми. Адже саме такі Герої, як Василь Кирилюк виборювали для нас державу. Бажаю пану Василю міцного козацького здоров’я й довгих років життя, — наголосив міський голова.

На свій ювілей пан Кирилюк зізнався, що не чекав такої до себе уваги від влади та журналістів.

- Мені це дуже приємно, адже мене так ще ніколи не вітали. Ні на 50, ні на 60, та навіть на 80 років. Я дякую усім, хто мене не забув. Миру усім нам, — сказав ювіляр.
29 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Учасники АТО з Рівного отримають земельні ділянки усі в одному місці

Земельні ділянки усім учасникам АТО з Рівного потрібно виділити в одному місці, — у цьому переконаний міський голова Рівного Володимир Хомко.

Міський голова проголосував на своїй дільниці в ЗОШ № 6, як завжди о 8:00 р ...

Сьогодні рівно о восьмій годині ранку на свою виборчу дільницю, яка розмістилася в приміщенні ЗОШ № 6, прибув міський голова Рівного Володимир Хомко.

Багатодітній родині допоможуть узаконити добудову їхнього будинку

- У понеділок в мене на прийомі була багатодітна сім’я, яка окрім своїх дітей всиновила ще трьох. Зокрема, в батьків виникли проблеми з узаконенням добудованого другого поверху їхнього житлового

Із Днем знань учнів рівненської школи № 2 привітав Володимир Хомко

50 років тому він прийшов у перший клас цієї школи.

Хомко привітав військових зі святом

Міський голова Рівного Володимир Хомко 4 грудня на урочистостях в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі привітав військовослужбовців 13 армійського корпусу з Днем
Популярные новости