Новости Ровно / Политика / Володимирові Хомку приписують то фейкові веб-сторінки, то чужі кіоски

Володимирові Хомку приписують то фейкові веб-сторінки, то чужі кіоски

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Міський голова Рівного розповів сьогодні в перерві сесії Рівнеради, що якісь недоброзичливці знову створили йому в мережі Фейсбук фальшиву Інтернет-сторінку, на якій використали вислови навіть з нецензурними словами, котрі його дискредитують. Це вже третя спроба скомпрометувати міського голову таким чином. Володимир Хомко навіть показав роздруківку з цієї фальшивої сторінки.

-У мене є офіційний сайт і справжня сторінка в соцмережі «Однокласники». А все інше – підробки. Яка їх мета – зрозуміти важко, — каже міський голова Рівного.

Пізніше, під час розгляду питання щодо ринку Дикого Володимир Хомко пригадав випадок дворічної давнини, коли від адміністратора ринку раптово дізнався, що він «має» на цьому ринку свої кіоски. З’ясувалось, що від імені міського голови ці кіоски застовпив на ринку недобросовісний чиновник, який нині у міськвиконкомі вже не працює.
27 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Володимир Хомко: «в Рівному — будівельний бум»

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, попри всі проблеми які існують в державі, в першу чергу фінансові в місті Рівне другій рік поспіль спостерігається справжній будівельний бум.

Із Днем знань учнів рівненської школи № 2 привітав Володимир Хомко

50 років тому він прийшов у перший клас цієї школи.

Керівники ЖКП звітуватимуть на сесії Рівнеради

Вже під час наступної сесії Рівнеради начальники місцевих ЖКП звітуватимуть перед депутатами.

У Рівному виник земельний конфлікт поблизу ринку Дикого

Відрізаними від європейської цивілізації та покинутими на самоті зі своїми проблемами відчувають себе мешканці вулиці Здолбунівська, що у Рівному. Вони живуть поблизу ринку Дикого, і через це замість

Володимир Хомко хоче провести реформу місцевого самоврядування

Як правильно провести реформу місцевого самоврядування в Україні знає міський голова Рівного. Володимир Хомко навіть зібрав прес-конференцію з цього приводу. Адже перед цим радився з іншими міськими
Популярные новости