Володимир Хомко вважає абсурдом брати квартплату із солдатів, які воюють в АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На сесії Рівнеради громадські активісти звернулися із проханням звільнити від квартплати тих вояків, які нині знаходяться на східному фронті, але при цьому змушені оплачувати квартири і кімнати в гуртожитку квартирно-експлуатаційної частини (КЕЧ) Міністерства оборони. Хоча житло відомче і за нього відповідає Міністерство оборони, проте сесія прийняла рішення відшкодовувати квартплату воякам АТО з міського бюджету. Попередньо йдеться про суму 7-8 тисяч гривень щомісяця.
27 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині Міноборони закупило 33 квартири для військовослужбовців

На Рівненщині, у місті Костопіль, відбулося вручення оглядових ордерів та ключів на постійне та службове житло родинам 26 військовослужбовців. Ще сім квартир зарезервовані для сімей загиблих

Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

4 липня керівництво області, органів прокуратури та міста Рівного провели спільну зустріч з мешканцями гуртожитку, що на вул. Віденській, 10 у Рівному.

Керівники ЖКП звітуватимуть на сесії Рівнеради

Вже під час наступної сесії Рівнеради начальники місцевих ЖКП звітуватимуть перед депутатами.

Ветерана Рiвного намагаються залишити без житла

96-річного ветерана Великої Вітчизняної війни, полковника медичної служби намагаються вижити з квартири в якій він проживає усе своє життя

На черговій сесії Рівнеради міському голові намагалися висловити недовіру

За Володимира Хомка заступилися спочатку священники, потім керівники ОСББ і воїни-інтернаціоналісти. Хто і чому хотів залишити Рівне без міської влади та що з цього вийшло ?
Популярные новости