Новости Ровно / Политика / Посол Франції в Україні підписав угоду по енергоефективності з Рівненською ОДА

Посол Франції в Україні підписав угоду по енергоефективності з Рівненською ОДА

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні підписано Угоду між Рівненською обласною державною адміністрацією та Посольством Франції в Україні про реалізацію проекту енергоефективності у обласній дитячій лікарні. Для цього на Рівненщину приїхав Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ален Ремі.

«Ця угода - тільки початок нашого співробітництва. Перший етап включає енергоаудит в Рівненській дитячій обласній лікарні. Впродовж цього часу підготуємо відповідні документи, розробимо заходи, визначимо слабкі місця. Основна ціль – це якісне дешеве тепло у медичному закладі», - розповів в.о. голови облдержадміністрації Юрій Приварський.

«Ми зупинилися на обласній дитячій лікарні, бо дітям завжди має бути тепло. На Україні для впровадження цього проекту ми обрали чотири міста, серед яких і Рівне. Завершимо підготовку документів і будемо вивчати питання забезпечення якісним обладнанням лікарню», - зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ален Ремі.

Під час зустрічі з в.о. голови облдержадміністрації Юрієм Приварським представники французької делегації також обговорили перспективи розвитку українсько-французького двостороннього співробітництва на регіональному рівні, а саме можливі галузі для залучення майбутніх інвестицій.
26 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Сьогодні Рівненщину відвідає посол Франції в Україні

26 листопада Рівненську область відвідають Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ален Ремі та заступник керівника економічного відділу Посольства Фредерік Фату.

Невідомі «замінували» дільницю в обласній дитячій лікарні

Повідомлення про замінування отримав на свій мобільний телефон міліціонер, який чергує на дільниці, яка розташована у дитячій обласній лікарні. У першому СМС-повідомленні йшлося, що біля нього

МОУ и РОДА планують в майбутньому співпрацювати

Вже найближчим часом планується підписати угоду про співробітництво між Міністерством оборони України, Рівненською обласною державною адміністрацією та обласною радою.

Представники ЄС підтримали проект Рівненщини

В області стартує довготривалий проект, відібраний із майже 300 поданих заявок і підтриманий Представництвом ЄС. Він розроблений в партнерстві з Волинською обласною державною адміністрацією та

Французи готові вкладати гроші у Рівне

Інвестувати у Рівне готові французи. Принаймні на цьому наголосила представник посольства Франції в Україні під час зустрічі з міським головою Рівного. Чого саме хотілося б французам?
Популярные новости