Новости Ровно / Политика / У Рівному освятили місце майбутньої церкви

У Рівному освятили місце майбутньої церкви

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному неподалік залізничного вокзалу, на розі вулиць Г.Сагайдачного і Кіквідзе, відбулося богослужіння на місці майбутнього Свято-Михайлівського храму (УПЦ КП). Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон у присутності керівництва облдержадміністрації та міської ради освятив наріжний камінь, хрест, земельну ділянку під будівництво церкви та заклав капсулу.

«Я сподіваюся, що цей майбутній храм стане ровесником Української Помісної Православної Церкви. Дякую меценатам та усім вірянам, хто долучився до цієї великої справи», - зазначив Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

У цокольному приміщенні майбутньої церкви священнослужителі планують організувати недільну школу для усіх бажаючих.
21 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

УПЦ на Рівненщині об’єдналися. І вже роз’єдналися

Усі п’ятеро владик православних конфесій 13 листопада підписали Меморандум про єдину Україну та єдину Українську помісну православну церкву. Проте не минуло й тижня, як ситуація змінилася радикально

У Рівному підписали Меморандум про єдину Україну та єдину Українську Помісн ...

13 листопада 2014 року в Рівненському обласному музично-драматичному театрі було підписано Меморандум про єдину Україну та єдину Українську Помісну Православну Церкву.

На новій церкві в Гурбах встановили 80-кілограмовий хрест

Дерев’яну церкву Воскресіння Христового в урочищі Гурби Здолбунівського району звела за 3 місяці родина місцевих будівельників. Інші четверо майстрів з Почаєва зробили купол на храмі.

Дубенщина зібрала майже 60 тисяч на потреби армії

Станом на 17 червня Дубенщина зібрала 57 640 гривень на потреби армії.

На Рівненщині прихожани села Бугрин повстали проти Владики

Вимагають повернути колишнього настоятеля їхньої церкви. А ще відчинити храм для вірян, бо той уже кілька місяців під замком.
Популярные новости