До Рівного привезли обладнання для виготовлення біометричних паспортів, але виготовляти їх почнуть з 5 січня 2015 року

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Начальник управління Державної міграційної служби в Рівненській області Лілія Драпчинська повідомила, що це не значить, що всі власники закордонних паспортів нинішнього зразка мусять негайно обміняти їх на біометричні – паспорти старого зразка будуть чинними аж до закінчення терміну, на який їх видали.
А видають їх на десять років. У нових паспортів буде ряд переваг, основна з яких – більший ступінь захисту, адже до мікрочіпа буде занесено відбитки пальців та електронний підпис власника паспорта. А також велика перевага їх у тому, що до Європи можна буде поїхати без віз.
20 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненські держфінінспектори виявили фінансових порушень майже 30 млн грн

811 контрольних заходів провели за десять місяців нинішнього року спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненській області і виявили 28,8 млн грн фінансових порушень, що призвели до втрат

В обласну дитячу лікарню закуплять нове обладнання

Це пообіцяв голова облради під час ознайомлення з роботою закладу. Михайло Кириллов зазначив, що в бюджеті 2015 року будуть закладені відповідні кошти.

Жителі Рівненщини сплатили за користування землею 63 мільйони

У 2014 році власники земельних ділянок і землекористувачі Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 63,3 мільйона гривень, - повідомили з головного управління Держземагентства Рівненщини.

Сума позовів по судових справах перевищила 2,1 млрд. грн.

За статистикою Головного управління Міндоходів Рівненщини, в першому півріччі нинішнього року на розгляді в судах знаходилося 1635 справ, в яких предметом оскарження являлися рішення про нарахування

Жителі Рівненщини масово виробляють закордонні паспорти

Через можливі ускладнення перетину кордону з Росією - мешканці області почали активно оформляти документ.
Популярные новости
Loading...