Новости Ровно / Политика / Володимир Хомко: „Я вкотре заявляю, що основною проблемою, яка наразі турбує міста — це недофінансування делегованих повноважень!”

Володимир Хомко: „Я вкотре заявляю, що основною проблемою, яка наразі турбує міста — це недофінансування делегованих повноважень!”

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Дефіцит міського бюджету столиці в 2014 році становитиме 1,7 млрд гривень. Про це заявив голова КМДА Віталій Кличко на засіданні Кабміну в середу, передають «Українські новини».

«До кінця року розрахунковий дефіцит для нормального утримання бюджетної сфери становить 1,7 мільярда гривень. Це ті гроші, які нам вкрай необхідні», — сказав Кличко.

Мер столиці зазначив, що серед основних статей, що потребують фінансування, значаться: виплата заробітної плати (700 млн гривень), сфера охорони здоров’я (101 млн гривень), харчування в дитячих садках і школах (166 млн гривень).

На думку міського голови Рівного Володимира Хомка , ситуація з бюджетом по всій Україні в усіх містах однакова. Очевидно, що в Києві вона гірша, бо Київ дуже велике місто. Але така сама ситуація і в Луцьку, і в Рівному, і в Чернігові та інших містах.

— Я вкотре заявляю, що основною проблемою, яка наразі турбує міста — це недофінансування делегованих повноважень. І ми будемо вимагати від уряду, від міністерства фінансів повернути кошти, які нам по Закону належать. Тому, що ці кошти ми маємо виплатити вчителям, медикам, діячам культури і спорту , — наголосив міський голова Рівного.
20 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Зупинка Рівнеазоту — неприпустима!

Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував рішення уряду призупинити цим найбільшим бюджетоутворюючим під­­приємством міста використання природного газу зі сховищ для технологічних потреб:

Японці хочуть встановити світлодіодні лампи у бюджетних установах Рівного

Міський голова Рівного провів робочу зустріч з японською делегацією – співробітниками японської фірми „ENDO Lighting corp.”, яка спеціалізується на впровадженні освітлювального обладнання.

Вісім церков Рівного отримають гроші з міського бюджету

Загалом на них планують витратити з бюджету розвитку міста 430 тисяч гривень. Про це пише ((http://www.rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=52931)(Рівне Вечірнє)).

Як Рівне витрачало й заробляло гроші у 2013 році

Відзвітуватися перед рівнянами за витрачені минулоріч кошти вирішили міські чиновники. Так працівники фінансового управління розказали, якими грошовими потоками володіло місто у 2013 році та куди їх
Популярные новости