Новости Ровно / Политика / Кабмін розгляне звернення Рівнеради щодо запуску сміттєпереробного заводу

Кабмін розгляне звернення Рівнеради щодо запуску сміттєпереробного заводу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Звернення Рівненської міської ради щодо врегулювання законодавства, яке б дозволило працювати місцевому сміттєпереробному заводу, розглядатиме Кабінет Міністрів України. Відповідь на це звернення надійшла від заступника Глави Адміністрації Президента України Д. Шимкова.

Нагадаємо, під час засідання сесії Рівнеради 4 вересня, депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України про відновлення роботи сміттєпереробного заводу.

Як розповів директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко, наразі звернення до керівництва країни з вимогою відновити роботу сміттєпереробного заводу прийняли Рівненська міська рада, а також Березнівська, Демидівська, Здолбунівська, Сарненська та Рівненська районні ради.

— Радує те, що після низки звернень від керівництва країни є хоч якась реакція. Надіємося, що нас нарешті почули і відповідне законодавство найближчим часом таки буде прийняте. Адже зараз відновлення роботи рівненського заводу з переробки побутових відходів – це вихід із ситуації, яка склалася. Ні для кого не секрет, що в Україні – режим економії газу. А завод може виробляти альтернативне паливо, яке фактично є його замінником. Не розумію, чому в такій ситуації наші можновладці нічого не роблять для того, щоб законодавство, яке б дозволило працювати сміттєпереробним підприємствам, було прийняте, — каже Святослав Євтушенко.
18 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Депутати Рівнеради зібралися, щоб підтримати «Рівнеазот»

Сьогодні відбулась позачергова сесія Рівненської міської ради, яка прийняла звернення до Президента і Прем’єр- міністра України проти дій уряду, спрямованих на припинення роботи ПАТ «Рівнеазот».

Екскурсії на сміттєзавод возитимуть щоп’ятниці

Потрапити туди зможуть тепер усі охочі.

У Рівному вимагають відновити роботу сміттєпереробного заводу

Збір підписів за відновлення роботи єдиного в Україні сміттєпереробного заводу розпочали у Рівному. Інформаційний намет, у якому всі небайдужі рівняни можуть підписатися під петицією до Президента

Депутат Рівнеради звозив молодь на смітник

2 липня, відбулась екскурсія на територію Рівненського сміттєпереробного заводу. Це спільний проект компанії "Санком-Рівне" та МГО "Молодь-Діє".

На Рівненщині визначили як економити газ

На сьогоднішній день тема політичної ситуації в Україні та її ворожих відносин з Росією у всіх на слуху. Нещодавно російський «Газпром» ще більше підлив масла у вогонь, призупинивши поставку газу в
Популярные новости