Новости Ровно / Политика / Володимир Хомко: «Ми маємо погоджувати обмеження продажу спиртного з Києвом»

Володимир Хомко: «Ми маємо погоджувати обмеження продажу спиртного з Києвом»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Міський голова Рівного зауважив, що незважаючи на те, що в країні говорять про децентралізацію влади, Рівне має погоджувати заборону на торгівлю алкоголем вночі зі столицею.

— Тепер ми маємо погоджувати з Києвом обмеження продажу спиртного. Теж саме стосується початку опалювального сезону. Ну, чому Держкомпідприємництво має вирішувати продавати у Рівному алкоголь вночі чи ні? — зауважив Володимир Хомко. Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Нагадаємо, у вересні депутати Рівнеради не підтримали заборону продажу алкоголю вночі. Після цього за дорученням мера Рівного провели опитування. Більшість із опитаних рівнян підтримує таку заборону.
12 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Володимир Хомко розкаже про перейменування вулиць та площі на честь Небесно ...

29 жовтня, у середу, о 10:20 у залі засідань виконавчого комітету Рівнеради (вул. Соборна 12-а, 3 поверх) відбудеться прес-конференція міського голови Рівного Володимира Хомка, присвячена презентації

Рівнерада не погодилась обмежити продаж алкоголю вночі

На сесії Рівнеради сьогодні розглядали питання про заборону продажу алкоголю в магазинах та кіосках міста з десятої вечора до восьмої ранку.

Міський голова Рівного залишився без премії

Володимир Хомко та його заступники у червні працювали без премій.

Хомко рятуватиме рівнян від депресії святами

Щоб підтримати рівнян психологічно у скрутний для держави час, міський голова Рівного Володимир Хомко збирається влаштовувати фестивалі і свята. Але спочатку запитає у рівнян, чи це їм потрібно.

У Рівному дітям загиблих на Майдані хочуть виділити житло

Міський голова Рівного Володимир Хомко доручив структурним підрозділам виконавчого комітету Рівненської міської ради вивчити можливість виділення житла для дітей загиблих у Києві рівнян – Валерія
Популярные новости