Новости Ровно / Политика / Під час другої хвилі люстрації перевірятимуть керівників органів юстиції Рівненської області

Під час другої хвилі люстрації перевірятимуть керівників органів юстиції Рівненської області

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Другий етап люстрації, який стартував з 10 листопада, торкнеться апарату Міністерства юстиції та його підрозділів. Перевіряти будуть у тому числі й керівників територіальних органів юстиції та їх заступників. Про це під час прес-дня Уряду для представників регіональних ЗМІ заявив заступник міністра юстиції України – керівник апарату Ігор Алексєєв. Відповідні накази підписав Міністр юстиції України Павло Петренко. Документи оприлюднені на сайті міністерства. Також заступник міністра юстиції України запевнив, що люстраційна перевірка проходитиме під пильним громадським контролем.

«Відповідно до Закону України «Про очищення влади» вже звільнено 354 людей. Їхні прізвища внесені до єдиного державного реєстру осіб, стосовно яких застосовано положення закону. Ці люди не зможуть 10 років обіймати посади держслужбовців», - зазначив Ігор Алексєєв.
11 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному відкриють ще один зал урочистих подій

У мешканців Рівненського району буде свій зал урочистих подій.

Дубенщину відвідав Міністр аграрної політики і продовольства

20 липня 2014 року з робочим візитом село Мирогоща Дубенського району відвідав міністр аграрної політики і продовольства України Ігор Швайка.

У Рівному створено ще один Люстраційний комітет

Як повідомили в загальному відділі виконавчого комітету Рівненської міської ради, на його адресу надійшов лист, у якому йдеться, що згідно наказу №75/06.1-04 від 02.06.2014 р. реєстраційної служби

На Рівненщині у прокуратурі створили окрему посаду для протидії корупції

Наказом Генерального прокурора України утворено посаду старшого прокурора відділу запобігання та протидії корупції в територіальних прокуратурах управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури

Новий уряд - ОБРАНО [СПИСОК]

Верховна Рада обрала новий Кабінет міністрів. За проголосував 331 депутат.
Популярные новости