Новости Ровно / Политика / Депутати прийняли рішення про мораторій

Депутати прийняли рішення про мораторій

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Йдеться про будівництво магазину на місці тимчасової споруди біля будинку на вулиці Кіквідзе, 15а. У сесійній залі присутні мешканці цього будинку, які минулого тижня, протестуючи проти будівництва під їхніми вікнами, перекрили рух на вулиці Кіквідзе.

Мешканці вулиці Кіквідзе пообіцяли перекрити рух на Пушкіна, під вікнами міськвідділу міліції. Попри прийнятий міською радою мораторій присутні на сесії протестувальники з вулиці Кіквідзе висловили сумнів у тім, що не узаконене будівництво буде припинене. Від їхнього імені виступила мешканка Лідія Іванова, яка пообіцяла наступного разу перекрити рух не тільки на Кіквідзе, а й на вулиці Пушкіна, якщо магазин і далі будуватимуть під вікнами її будинку.
30 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На вулиці Кіквідзе відбувається протистояння місцевих мешканців з будівельн ...

Через будівництво магазину на місці колишнього кіоска просто під вікнами будинку №18-а по вулиці Кіквідзе у Рівному місцеві мешканці розпочали акцію протесту ще в суботу.

Мешканці вулиці Кіквідзе висловилися за нову назву

Виконуючи завдання міського голови Рівного Володимира Хомка, працівники ЖКП «Сонячне» провели опитування мешканців привокзальної вулиці, що нині носить ім’я Васо Кіквідзе...

У Рівному з’явилося ще одне ОСББ

Житлово-комунальне підприємство «Перспективне» втратило ще один будинок. Мешканці будинку №20 по вулиці Мельника створили ОСББ.

У Рівному горів "Хлібопром"

22 березня о 17:15 в чергову службу Головного управління ДСНС у Рівненській області надійшло повідомлення про пожежу на території ПАТ «Концерн Хлібпром» в місті Рівне по вулиці Кіквідзе.

Двох суперечливих автозаправних станцій у Рівному не буде

Принаймні поки що. Таке рішення наразі ухвалив Рівненський міський суд. Нагадаю, справа про будівництво двох автозаправних станцій у Рівному стала скандальною ще у 2012-му році. Тоді на вулицях
Популярные новости