Новости Ровно / Политика / Рівнерада – в трійці найвідкритіших міських рад України

Рівнерада – в трійці найвідкритіших міських рад України

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Центр політичних студій та аналітики спільно з секретаріатом уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки програми ООН в Україні з підтримки громадянського суспільства провів моніторинг і оприлюднив дослідження щодо відкритості органів місцевого самоврядування.

Відповідно до цього експертного дослідження, найбільш відкритими в Україні визнано міські ради трьох обласних центрів. Це зокрема Запорізька, Житомирська та Рівненська міські ради.
Рівнерада – в трійці найвідкритіших міських рад України
Моніторинг здійснювався протягом вересня 2012 – серпня 2014 року.

При цьому слід зауважити, що рівень відкритості Рівненської міської ради за вказаний період зріс із 77,4% у 2012-2013 роках до 86,5% у період з вересня 2013 до серпня 2014 року.
28 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Майже 19 тисяч громадян працевлаштували за направленням центрів зайнятості

У січні-серпні 2014 року послугами служби зайнятості скористалися 36,6 тис. безробітних громадян.

11 вересня відбудеться позачергова сесія обласної ради

Відповідне розпорядження учора підписав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. Про це повідомили з відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

У неділю в Рівному на 11 годин зупиниться рух тролейбусів та автомобілів

Відповідно до рішення Рівненської міської ради від 25 липня 2006 року № 69 „Про відзначення Дня міста Рівного”, у неділю 31 серпня 2014 року буде зупинено рух автотранспорту та електротранспорту на

Що потрібно знати військовозобов’язаному при мобілізації

Брошуру-пам’ятку під такою назвою підготували для громадян України працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Британці визначили найефективніших нардепів-мажоритарників Рівненщини

Україна потребує нової виборчої системи. Про це йдеться в прес-релізі британського фонду Transition Democracy Fund за підсумками дослідження «2014: виклики для виборчого права України»
Популярные новости