Новости Ровно / Политика / Про норми споживання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення, що надається ТОВ «Рівнетеплоенерго»

Про норми споживання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення, що надається ТОВ «Рівнетеплоенерго»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Про норми споживання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення, що надається ТОВ «Рівнетеплоенерго»

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005
№ 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» і враховуючи постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 13.06.2014 № 664 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг, від 6 червня 2014 року № 650», виконавчий комітет Рівненської міської ради ВИРІШИВ:

Встановити норму споживання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення для І категорії споживачів (населення), яка надається ТОВ «Рівнетеплоенерго», згідно з додатком.
Товариству з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» (С. Коропецький) оприлюднити дане рішення протягом п’яти днів з дня прийняття.
Контроль за виконанням рішення доручити заступнику міського голови О. Хмилецькому, начальнику управління житлово-комунального господарства В. Бережнюку, а організацію виконання рішення – директору ТОВ «Рівнетеплоенерго» С. Коропецькому.

Міський голова В. Хомко
23 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Із 1 жовтня субсидії рахують по-новому

У зв’язку із встановленням державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування

На Рівненщині 133 родин вже користуються компенсацією на послуги ЖКГ

З початку липня 161 сім’я звернулася за компенсацією на оплату послуг газопостачання, опалення та постачання гарячої води. 133 сім’ї вже користуються відповідними пільгами.

Обласні комунальні заклади мають економити

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов звернувся до директора ТОВ «Рівнетеплоенерго» та керівників обласних комунальних закладів,установ та підприємств – встановити прилади обліку

Гаряча вода стане майже утричі дорожчою

Рівняни за один кубометр віддаватимуть понад 30 гривень, бо платитимуть теплопостачальному підприємству не лише за підігрів води, а й за саму воду

З 1 липня рівнянам доведеться звикати до нових тарифів на опалення та гаряч ...

Для населення “Рівнетеплоенерго” встановили нові тарифи.
Популярные новости