Американські журналісти взяли інтерв’ю в міського голови

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Говорили про місцеве самоврядування, Рівне та місцеві ЗМІ. Із журналістами газети «Daily Press (м.Ньюпорт-Ньюз, штат Вірджинія) міський голова Володимир Хомко спілкувався не тільки про Рівненщину, а й про США. Адже сам не раз відвідував цю країну.

Розмовляли з Володимиром Хомком випусковий редактор американського видання Райан Гілкрест та редактор спортивного відділу Енді Петріні. Запитували, як вдається владі міста втілювати у життя здобутий за кордоном досвід. Цікавилися проблеми міста і місцевого самоврядування, думками про перспективи їх вирішення після виборів.

Спитали і про те, що Володимир Хомко думає про ЗМІ Рівненщини. На це міський голова відповів, що ділить видання на ті, які роблять медіа-бізнес, політичні та комунальні. До першого виду він відніс газету «Рівне вечірнє», партнером якої і є американська «Daily Press».

Нагадаємо, американські журналісти працюватимуть на Рівненщині тиждень. Приїхали у рамках партнерської програми, організованої некомерційною міжнародною організацією IREX.
22 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Мер Рівного представив нового прокурора міста

Перед початком засідання Рівненського міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко представив нового прокурора міста Тараса Ільящука. Він сьогодні прийшов на засідання виконкому.

"Доба вибору": як рівняни обиратимуть нового Президента України

Максимум інформації про хід позачергових виборів Президента України на Рівненщині повідомлять інтернет-користувачам і телеглядачам Рівненщини журналісти Видавничого дому "ОГО" і телеканалу "Рівне 1"

6 квітня у Рівному завершиться опалювальний сезон

Відповідне розпорядження підписав міський голова Рівного Володимир Хомко.

Володимир Хомко хоче провести реформу місцевого самоврядування

Як правильно провести реформу місцевого самоврядування в Україні знає міський голова Рівного. Володимир Хомко навіть зібрав прес-конференцію з цього приводу. Адже перед цим радився з іншими міськими

Мер Рівного побував на колегії Мінрегіонбуду у Києві

Сьогодні, 26 грудня 2013 року міський голова Рівного Володимир Хомко разом із заступником голови Рівненської ОДА Володимиром Новаком взяли участь в роботі підсумкової колегії Міністерства
Популярные новости