Рівненські комунальники придбали нові бельгійські клітки для собак

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
КАТП 1728 придбало в жовтні поточного року просторі та зручні клітки SAVIC (Бельгія) для транспортування собак на стерилізацію та повернення на попереднє місце перебування. Використання кліток зробило процес відлову більш зручним і безпечним для ловців та значно комфортнішим для тварин.

Ефективність нових кліток була перевірена під час відлову безпритульних собак на вул.Чоновола, в районі речового ринку та біля високовольтного.

Центром стерилізації КАТП 1728 досягнуто попередньої домовленості з благодійною організацією VIER PFOTEN International щодо продовження співпраці в 2015 році в питанні бешкоштовної допомоги м.Рівне в регулюванні чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

Під час роботи VIER PFOTEN International в м.Рівне в 2014році було простерилізовано 235 безпритульних тварин.
20 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Зоопарк запрошує на свято домашніх тварин.

В Рівненському зоопарку 5 жовтня о 12 годині розпочнеться свято «Домашніх тварин».

У Рівному закупили 220 контейнерів для сміття

Цими днями у Рівненському комунальному підприємстві „КАТП 1728” було проведено тендер по закупівлі 220 оцинкованих контейнерів для збору сміття євро зразка ємністю 1,1 куб.м.

Рівне заборгувало ветеринарам за стерилізацію безпритульних собак

На вулицях Рівного за приблизними підрахунками 2-3 тисячі безпритульних собак. І щороку популяція чотирилапих безхатченків зростає. Нині їхні права захищає Європейська конвенція про захист домашніх

Вбивство тварин у Рівному

Біля супермаркета Фреш навмисно збили тварин

На Пересопницькій у Рівному ліквідували стихійне сміттєзвалище

18 лютого силами комунального підприємства КАТП-1728 виконано заходи з ліквідації стихійного сміттєзвалища на вул. Пересопницька в місті Рівному (поблизу харчівні «Майдан», р-н пивзаводу).
Популярные новости