Депутати Рівнеради зібралися, щоб підтримати «Рівнеазот»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні відбулась позачергова сесія Рівненської міської ради, яка прийняла звернення до Президента і Прем’єр- міністра України проти дій уряду, спрямованих на припинення роботи ПАТ «Рівнеазот». «Рівненська міська рада занепокоєна рішенням уряду щодо заборони подачі природного газу для технологічних потреб хімічних підприємств України, що призведе до зупинки ПАТ «Рівнеазот», на якому працюють понад 4 тисячі рівнян, — йдеться у зверненні. – У минулому році підприємство сплатило 450 мільйонів гривень податків і платежів до бюджетів усіх рівнів з 1,1 мільярда, зібраних на території міста». Депутати висловили занепокоєння не тільки тією обставиною, що через зупинку «Рівнеазоту» значно погіршиться фінансовий стан міста, а тим фактом, що через це можуть припинити роботу каналізаційні очисні споруди цього підприємства, які очищають 70 відсотків господарсько-фекальних стоків Рівного.

За звернення до найвищих посадовців держави проголосували всі 29 присутніх на позачерговій сесії депутатів.
16 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Зупинка Рівнеазоту — неприпустима!

Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував рішення уряду призупинити цим найбільшим бюджетоутворюючим під­­приємством міста використання природного газу зі сховищ для технологічних потреб:

У Рівному вимагають відновити роботу сміттєпереробного заводу

Збір підписів за відновлення роботи єдиного в Україні сміттєпереробного заводу розпочали у Рівному. Інформаційний намет, у якому всі небайдужі рівняни можуть підписатися під петицією до Президента

ВАТ "Рівнеазот" перестав платити податки у Рівному

При цьому рівняни почали більше платити єдиний соціальний внесок. У порівнянні з минулим роком, на 8% у січні зросли надходження до бюджету саме по цій статті.

Суд задовольнив позов прокуратури щодо скасування рішення Рівнеради про стр ...

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Тетяна Кравчук задовольнила позов прокурора міста Андрія Джуса щодо рішення Рівнеради.

Депутати Рівнеради проголосували за студетський страйк

Міські обранці звернулись до ректорів ВНЗ, керівників середніх навчальних закладів аби ті не перешкоджали виявляти молоді власну громадянську позицію.
Популярные новости