Новости Ровно / Политика / Чорновіл повертається в Рівне

Чорновіл повертається в Рівне

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Про відкриття нового пам’ятного знаку лідеру Народного Руху Вячеславу Чорноволу на своїй прес-конференції розкаже народний депутат України Валентин Королюк, вона відбудеться 13 жовтня о 15.00 в приміщенні Народного дому (вул. С.Петлюри, 1, третій поверх).

Свого часу Рівненська міська рада прийняла рішення назвати одну з центральних вулиць міста на честь Героя України, політв’язня, багаторічного лідера Народного Руху України Вячеслава Чорновола. На будинку Рівненської дирекції «Укрпошти» була відкрита пам’ятна дошка.

Нардеп Валентин Королюк, прагнучи вшанувати пам’ять Героя, ініціював спорудження барельєфа Вячеславу Чорноволу. Причому принциповою позицією Королюка було те, що барельєф повинен бути встановлений без залучення бюджетних коштів – виключно на благодійні пожертви.

Зусиллями самого народного депутата, а також Рівненського міського голови Володимира Хомка був виготовлений бронзовий барельєф авторства скульптора Володимира Стасюка. Його урочисте відкриття планується в день народження Вячеслава Чорновола, 25 грудня.
13 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Сепаратистів можуть позбавити українського громадянства

Народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк зареєстрував у Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення громадянства України осіб,

Рівненський нардеп хоче повернути Україні статус ядерної держави

Народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк разом із Сергієм Капліним і Олександром Чорноволенком зареєстрували законопроект 0076 «Про денонсацію Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від

"Абсурдний «утилізаційний збір» скасовано" - нардеп від Рівненщини

Про скасування утилізаційного збору повідомив на (своїй сторінці у ФБ)) народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк.

Активісти у Рівному пікетуватимуть маєток екс-нардепа

Завтра пікетуватимуть маєток екс-нардепа Миколи Шершуна.

Нардеп-опозиціонер із Рівного не хотів щоб знесли пам`ятник Леніну

Принаймні зараз і у такий спосіб. Таку думку вислови нардеп від Рівненщини Юрій Вознюк, про що написав у соціальній мережі Фейсбук За словами народного депутата із Рівного Юрія Вознюка, повалення
Популярные новости