Новости Ровно / Политика / Найбільша допомога в оздоровленні дітей – від рівненського мера

Найбільша допомога в оздоровленні дітей – від рівненського мера

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Федерація профспілок Рівненщини та обласний комітет профспілок працівників державних установ підбили підсумки літнього організованого відпочинку та оздоровлення дітей.

Найбільш відповідально ставилися до цієї справи в місті Рівному – і органи місцевого самоврядування, й профспілки.

– Найкращим місцем відпочинку для дітей був цього року «Електронік», міський комунальний санаторно-оздоровчий комплекс. Сезон у цьому таборі був сповнений цікавими подіями, проминув без жодних скарг і зауважень, – розповів голова обкому профспілок державних установ Іларіон Кучерявий. – А Володимира Хомка, міського голову Рівного, відзначили почесною грамотою як переможця в номінації «Дитинство на долонях».

Сергій СНІСАРЕНКО
09 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині оздоровили майже 50 відсотків школярів

Послугами з оздоровлення та відпочинку цьогоріч охоплено майже 77 тисяч дітей шкільного віку. Це половина від загальної кількості школярів Рівненщини, повідомили в управлінні молоді та спорту ОДА.

Скільки коштів виділив «РівнеАзот» для оздоровлення дітей у 2014 році?

У час літніх відпусток працівники ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), зможуть відпочити та покращити стан свого здоров’я за фінансового сприяння

На Рівненщині оздоровлять 85 тисяч дітей

Безпечний відпочинок та оздоровлення дітей Рівненщини цього літа забезпечать 13 санаторно-оздоровчих закладів, а також 4 дитячих санаторії.

Досвід рівненського місцевого самоврядування використає Київ?

Мера Рівного Володимира Хомка включили до створеної Кабміном робочої групи, яка має перенести у практичну площину концепцію реформування місцевого самоврядування.

Завтра мер Рівного зустрінеться з вихованцями дитячого будинку сімейного ти ...

Завтра, у вівторок, 24 грудня о 14:00 годині в приміщенні кінопалацу "Україна” відбудеться традиційна новорічна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з дітьми, які виховуються у дитячих
Популярные новости