Канадські спостерігачі слідкуватимуть за виборами у Рівному

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У понеділок вранці міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з представниками Канадської місії спостерігачів „Caneom ”, яка здійснює моніторинг виборчого процесу на позачергових виборах до Верховної ради України Жаком Морно та Аядом Кількалом.

За словами канадців, їхня місія прибула до України у складі 200 чоловік, крім того ще 100 спостерігачів прибули з Канади в рамках місії ОБСЄ. Що ж до Жака та Аяда, то вони працюють у Рівненській та Житомирській областях. Їхня робота триватиме 5 тижнів до та 5 після голосування.

— Ми зустрічаємось з губернатором, начальником міліції, головами політичних партій, а зараз прийшли до пана міського голови. Головна наша мета – лише спостерігати, а не втручатись у виборчий процес. Наразі ми хочемо з’ясувати, яка роль саме міської влади, — наголосили панове спостерігачі.

Як підкреслив міський голова Рівного Володимир Хомко, роль міста в організації виборів – виключно технічний процес забезпечення виборчого процесу: вода, світло, транспорт, виділення приміщень.

— Якихось особливих проблем у підготовці до виборів я зараз не бачу, у Рівному все спокійно , — підсумував міський голова.

Чималий відрізок часу розмови також було відведено на обговорення проблеми можливої зупинки Рівненського хімічного гіганта „Рівнеазот”.
08 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Лебединці та в парку ім. Шевченка зведуть гімнастичні комплекси

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з рівнянами, які ініціюють у Рівному облаштування на відкритому повітрі гімнастичних комплексів для підлітків та дорослих. Також можливе його

Міжнародні спостерігачі з Сербії та Румунії відзначили, що у Рівному бродяч ...

Європейські спостерігачі за позачерговими виборами до Верховної Ради (Олександр Петровіц та Алекс Вароді) активно працюють наразі у Рівному.

Володимир Хомко хоче провести реформу місцевого самоврядування

Як правильно провести реформу місцевого самоврядування в Україні знає міський голова Рівного. Володимир Хомко навіть зібрав прес-конференцію з цього приводу. Адже перед цим радився з іншими міськими

У Рівному дітям загиблих на Майдані хочуть виділити житло

Міський голова Рівного Володимир Хомко доручив структурним підрозділам виконавчого комітету Рівненської міської ради вивчити можливість виділення житла для дітей загиблих у Києві рівнян – Валерія

Хомко привітав військових зі святом

Міський голова Рівного Володимир Хомко 4 грудня на урочистостях в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі привітав військовослужбовців 13 армійського корпусу з Днем
Популярные новости
Loading...