У Рівному військовослужбовці розпочинають курс перекваліфікації завдяки ОБСЄ

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному за фінансування ОБСЄ відбудеться курс перепідготовки 35 військовослужбовців, міліціонерів, працівників держслужби з надзвичайних ситуацій за спеціалізованою програмою “Комп’ютерна графіка та WEB-дизайн”.

Урочисте відкриття курсу відбудеться на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. 24 вересня, 11) 30 вересня о 12.00.
30 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному відкривають школу карате

13 вересня об 11.00 год. за адресою: м.Рівне, вул. Струтинської, 20 відбудеться відкриття школи карате «Годзю-Рю» центру традиційного карате-до «Бусі-до» Рівненської обласної організації Федерації

Віце-прем’єр-міністр на Рівненщині відвідає школярів та поранених бійців АТ ...

Програма перебування у Рівненській області Віце-прем’єр-міністр України Олександра Сича 1 вересня.

На Рівненщині незаконно відрахували студентів ВНЗ

У навчальних закладах Рівненщини відрахували студентів без відома служби у справах дітей. Прокуратура назвала це порушенням вимог законодавства.

У Рівному проведуть Всеукраїнський конкурс-змагання з радіоелектронного ...

З 19 по 21 лютого 2014 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради буде проведений Всеукраїнський

З 10 грудня у Рівному безкоштовно навчатимуть як користуватися "Скайпом" ...

Саме 10 грудня о 14 год. в приміщені Рівненської обласної бібліотеки для дітей (вул. Відінська, 13) відбудеться урочисте відкриття Центру вільного доступу до Інтернету.
Популярные новости