Утилізацією контейнерів з хімічними засобами захисту рослин займатиметься облдержадміністрація

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як повідомив генеральний директор Товариства з додатковою відповідальністю «Плодорозсадник» Вадим Свінтозельський, на виконання протоколу № 10-08.3/788 оперативного засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Рівного, підприємством було вжито заходів з тимчасового розміщення контейнерів з непридатними до використання хімічних засобів захисту рослин, що були раніше виявлені на підвідомчій території ТДВ «Плодорозсадник».

Зокрема, місце тимчасового розміщення контейнерів було обгороджено, накрито шифером, вивішено попереджувальні знаки та закріплено відповідальну особу.

Надалі, відповідно до вимог законодавчих актів, за місцем їх знаходження, утилізацією цих хімічних засобів займатиметься Департамент екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації виключно за бюджетні кошти.

Ситуація з контейнерами перебуває на постійному контролі міського голови Володимира Хомка.
29 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівняни мають шанс обрати місце розташування контейнерів для сміття

Інколи рівняни нарікають, що контейнери для сміття знаходяться надто далеко від їх будинків і їм це не зручно.

У Рівному закупили 220 контейнерів для сміття

Цими днями у Рівненському комунальному підприємстві „КАТП 1728” було проведено тендер по закупівлі 220 оцинкованих контейнерів для збору сміття євро зразка ємністю 1,1 куб.м.

Більше ста тисяч зібрали благодійники Рівненщини на бронежилети

116 тисяч 691 гривню саме таку суму станом на третю годину вівторка вже зібрали за ініціативи рівненської облдержадміністрації на купівлю засобів захисту для військовослужбовців благодійники.

Карантин у школах буде до 3 березня. Поки що

На радість школярам у Рівному від завтра карантин. Медики стверджують, епідемічний пороговий рівень перевищено майже на 20 відсотків, тому зволікати із введенням стримуючих заходів не варто.

Мирослав Берташ склав повноваження голови комісії з архітектури

Мирослав Берташ склав повноваження голови постійної комісії Рівнеради з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.