Новости Ровно / Политика / У Рівненській обласній раді – безвладдя

У Рівненській обласній раді – безвладдя

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Після того ганебного беззаконного і свавільного дійства, яке відбулося під час сесії обласної ради минулої п’ятниці, коли унсовці в масках, виконуючи чиєсь підле замовлення, вкинули до сміттєвого бака заступника обласної ради Олександра Данильчука, депутати обласної ради відмовляються з’являтися на сесію. У зв’язку з тим, що в п’ятницю сесію було практично зірвано, отже, з сімдесяти питань розглянули всього тринадцять, друге пленарне засідання перенесли на вівторок 30 вересня. Проте виконавчий апарат, обдзвонивши депутатів, не набрав з числа бажаючих прийти на сесію. більшості, необхідної для прийняття рішень. А тому апарат ради поширив повідомлення, що анонсоване на завтра, 30 вересня, ІІ пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради не відбудеться. Про дату та час його проведення буде повідомлено додатково.
29 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Депутати зберуться 25 вересня

На сесії міськради Рівного вони розглянуть 73 питання.

11 вересня відбудеться позачергова сесія обласної ради

Відповідне розпорядження учора підписав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. Про це повідомили з відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

15 квітня, чергове засідання Рівненської міськради

Відповідно до розпорядження міського голови від 11.04.2014 №280-р, друге пленарне засідання чергової 38-ї сесії Рівненської міської ради відбудеться завтра, у вівторок 15 квітня 2014 року в

Години Справедливості проводитимуться в Рівненській обласній раді

Години Справедливості проводитимуться в обласній раді щовівторка з 14-00 години за участю голови обласної ради Михайла Кириллова та керівників правоохоронних органів області.

Громада Рівного буде ходити на сесії обласної ради + ФОТО

Сьогодні у Рівному триває Народне Віче. На Майдані Незалежності зібралося кілька сотень людей. Сьогодні зібрання проходить не під стінами Рівненської ОДА, а на Майдані, як це було раніше.
Популярные новости