Рівнерада погодилася продати землю під двома автозаправками

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Депутати дали дозвіл на продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення на вулицях Гагаріна, 18 та Шухевича, 18а, де розміщені автозаправні комплекси «ОККО».

Депутат Олександр Лащук намагався переконати міських обранців у тому, щоб не давати дозволу на продаж цієї землі. Мовляв, та сума, яку одноразово візьмуть за ділянки, менш вигідна місту, ніж досить висока щомісячна орендна плата за цю землю. Однак депутати до його думки не прислухались.
25 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині 61 учасник АТО оформляє документи на землю

До територіальних органів Держземагентства у Рівненській області з клопотанням про надання земельної ділянки звернулися 97 учасників антитерористичної операції.

На Рівненщині зростають надходження від використання землі

Цьогоріч від використання земельних ресурсів місцеві бюджети поповнилися 86 мільйонами гривень. А це на понад 3 мільйони більше, ніж минулоріч. Значну частину цієї суми, а саме 50 мільйонів,

Землевпорядники Рівненщини зареєстрували 18,5 тисяч земельних ділянок

З початку 2014 року фахівці землевпорядної служби Рівненської області зареєстрували 18,5 тис. земельних ділянок та надали 9 тис. витягів з Державного земельного кадастру.

Жителі Рівненщини сплатили за користування землею 63 мільйони

У 2014 році власники земельних ділянок і землекористувачі Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 63,3 мільйона гривень, - повідомили з головного управління Держземагентства Рівненщини.

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости
Loading...