Новости Ровно / Политика / Очільники Рівного подарували дітям-переселенцям бурштинові кулони

Очільники Рівного подарували дітям-переселенцям бурштинові кулони

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Донецьк, Луганськ, Слав’янськ, Горлівка, Первомайськ, Харциськ, Севастополь – з різних куточків Сходу України та Криму до Рівного приїхали діти. Вони переселилися до нашого міста не з власної волі – їх усіх привела сюди війна, що розпочалася на їхній малій батьківщині. Із дітьми-переселенцями учора зустрілася міська влада. Неформальна зустріч відбулася у музеї-бібліотеці «Просвіта Рівненщини», що у СпШ № 15. Поспілкуватися з дітьми завітали міський голова Володимир Хомко, його заступник Галина Кульчинська, начальник міського управління освіти Василь Харковець та його заступник Катерина Сичик.

Під час розмови чиновники розповіли дітям про історію нашого краю, визначні місця Рівного та запропонували організувати екскурсії до цікавих місць.

– Через складну ситуацію у країні ви опинилися далеко від рідних домівок. Звичайно, вам зараз непросто. Але ми будемо намагатися зробити все для того, щоб вам було зручно і затишно у нашому місті. При бажанні ви навіть можете залишитися жити в Рівному, адже нам потрібні нові, молоді обличчя. Рівне — чисте, спокійне та зелене місто, в якому безліч цікавих місць. Обов’язково відвідайте зоопарк. Крім того можемо організувати вам екскурсію до Львова. Впевнений, це місто вам також дуже сподобається.

Серед дітей-переселенців зі сходу переважно школярі 8–11 класів. На зустріч із міською владою завітала і дев’ятикласниця Анна Турченюк із Первомайська. Дівчина приїхала з батьками до Рівного у серпні. Нині вона навчається у Рівненському економіко-правовому ліцеї. Школа та й Рівне загалом зустріли Анну привітно, але вона все одно мріє повернутися додому.

– Вирішили, що довше не можемо залишатися у Первомайську, коли потрапили під обстріл у власній квартирі. До Рівного ми приїхали, бо тут живуть наші родичі. Місто мені сподобалося – воно чисте і тут багато зелені, привітні люди. Але за домівкою я все одно сумую, – зазначила Анна.

На згадку про цю зустріч кожна дитина отримала в подарунок невеличкий сувенір – бурштиновий камінь. А потім хлопці та дівчата власними руками навчилися виготовляти патріотичні «віночки» єдності.

Марина ФУРС
24 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному на Остафова, 5 відкрили новий дитячий садок № 8

У Рівному з’явився новий дошкільний навчальний заклад. Урочисте відкриття ясел-садка №8 «Барвінок» відбулося 2 вересня.

Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали

Зробимо Рівне найчистішим містом України! Саме з таким гаслом пройшов ще один суботник, який 12 липня провели організатори проекту «Чисте місто». На прибирання паркової території біля Палацу дітей та

Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

4 липня керівництво області, органів прокуратури та міста Рівного провели спільну зустріч з мешканцями гуртожитку, що на вул. Віденській, 10 у Рівному.

Дітям героїв Небесної сотні з Рівного подарують по квартирі

Вшанувати пам'ять рівненських героїв Майдану, які загинули за нову Україну, у Рівному вирішили, подбавши про їх дітей. Зокрема, планують придбати помешкання для кожного з них. Договори на дві

Завтра мер Рівного зустрінеться з вихованцями дитячого будинку сімейного ти ...

Завтра, у вівторок, 24 грудня о 14:00 годині в приміщенні кінопалацу "Україна” відбудеться традиційна новорічна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з дітьми, які виховуються у дитячих
Популярные новости