Обласні комунальні заклади мають економити

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов звернувся до директора ТОВ «Рівнетеплоенерго» та керівників обласних комунальних закладів,установ та підприємств – встановити прилади обліку теплової енергії до 15 жовтня. Аргументував це скрутним становищем в паливно-енергетичній сфері.

Відтак, «Рівнетеплоенерго» має встановити теплові лічильники в індивідуальних теплових пунктах, через які здійснюється постачання теплової енергії комунальним закладам. Установи та підприємства, що знаходяться у спільній власності територіальних громад області, їх встановлюватимуть у себе.

— Одне з основних питань сьогоднішнього дня – раціональне використання коштів. Країна розграбована, маємо проблеми з газом, тому змушені економити як можемо. Звісно, якби вдалося перевести усі комунальні заклади на альтернативні джерела опалення, було б чудово, однак це дорого і в часі не так швидко як хотілося б. Відтак вихід – встановити тепловий лічильник, щоб платити за реально спожите тепло й економити кошти, — сказав Михайло Кириллов.
19 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У медзакладах створять комунальні аптечні пункти

В кожному медичному закладі обласної ради повинен бути аптечний пункт обласного комунального підприємства «Аптека «Ліки» — таке стратегічне завдання поставив голова обласної ради Михайло Кириллов

Гаряча вода стане майже утричі дорожчою

Рівняни за один кубометр віддаватимуть понад 30 гривень, бо платитимуть теплопостачальному підприємству не лише за підігрів води, а й за саму воду

З 1 липня рівнянам доведеться звикати до нових тарифів на опалення та гаряч ...

Для населення “Рівнетеплоенерго” встановили нові тарифи.

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов написав заяву

Написав заяву про вихід з партії ВО «Батьківщина» сьогодні, 2 квітня, голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

Хто змусив заплатити "по боргам" підприємство у Рівному?

Рівне: За втручання прокуратури рівненське товариство сплатило 1,4 млн грн боргу за спожите тепло.