Новости Ровно / Политика / Зима близько, а роботи ще багато

Зима близько, а роботи ще багато

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Житлово-комунальне господарство Рівного активно готують до роботи взимку.

У місті перевіряють і ремонтують тепломережі, дбають про потрібні матеріали. За словами заступника начальника управління ЖКГ Володимира Лапюка, пісок уже заготували:

– Оскільки попередня зима була не такою суворою, то пісок ще залишився: Рівне має його 5 тисяч кубометрів.

Підписана угода й щодо поставок солі. З цього приводу заступник міського голови Олексій Хмилецький попросив членів виконкому виділити кошти з резерву, аби закупити солі більше. За його словами, у міста є 300 тонн солі, але було б добре мати ще й резерв.

Чиновники наголошують: через проблеми з газом цього року особливо актуальне питання утеплення. Відтак, до зими посилено готують житловий фонд міста: ремонтують покрівлі та системи центрального опалення, ремонтують і замінюють вхідні двері, утеплюють місця загального користування (площадки). Особливу увагу приділяють бюджетним установам – лікарням, поліклінікам, садочкам, школам.

– Місто отримає набагато менше газу, ніж торік, тому буде, на жаль, холодно. Ми змушені цю зиму просто перетерпіти. На початку 90-х років, коли показували Прибалтику, яка відділилася від Радянського Союзу і тамтешнє населення мало не буржуйками обігрівалось у багатоквартирних будинках, ми з них, можливо, й насміхалися. Тепер прибалти живуть значно краще, ніж ми. Тож і нам потрібно ставати більш незалежними від російського газу, – зазначив секретар міськради Андрій Грещук.

Марина ФУРС
18 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Тепловики Рівненщини готуються до зими

До роботи в новому опалювальному сезоні вже готові 86 відсотків котелень, повідомили в департаменті житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності ОДА.

Рівненщина очікує на 13,5 мільйонів гривень з держбюджету на заходи з енерг ...

Під час опалювального сезону 2014/15 років Рівненщина планує зекономити 29 мільйонів 800 тисяч кубометрів газу.

Чому влітку комунальники не ремонтують дахи?

Роками в 2 під’їзді будинку 40, А на вулиці Коперника протікає дах. Нині цю багатоповерхівку обслуговує ЖКП «Західне». На звернення мешканців житлово-комунальне підприємство не поспішає реагувати.

Комунальники Рівненщини готуються до зими

Наразі до нового опалювального сезону готова половина котелень Рівненщини. Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Тарас Пустовіт. А для того, аби теплоносій ефективно доходив до

Як Рівне витрачало й заробляло гроші у 2013 році

Відзвітуватися перед рівнянами за витрачені минулоріч кошти вирішили міські чиновники. Так працівники фінансового управління розказали, якими грошовими потоками володіло місто у 2013 році та куди їх
Популярные новости