Новости Ровно / Политика / В Головному управлінні та територіальних органах Держземагентства Рівненської області забезпечено належний рівень організації виконання документів та здійснення контролю за ними

В Головному управлінні та територіальних органах Держземагентства Рівненської області забезпечено належний рівень організації виконання документів та здійснення контролю за ними

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
В Головному управлінні Держземагентства Рівненської області чітко працює автоматизована система діловодства "ДОК. ПРОФ. Степ. 2".

За даними електронної системи діловодства на реєстрації перебуває 8263 документаційні одиниці.

З контрольним терміном виконання надійщло - 711 одиниць, з них виконано - 611 одиниць, у поточній роботі знаходиться - 240, на постійному контролі перебуває - 211 одиниць, серед яких акти і доручення Президента України, Кабінету Міністрів України, накази і доручення Держземагентства України, розпорядчі документи облдержадміністрації.

Питання виконавської дисципліни систематично розглядається на апаратних нарадах у начальника Головного управління Держземагентства у Рівненській області, на засіданнях колегій Головного управління та на юридично – правових всеобучах. Метою таких заходів є глибокий аналіз стану фактичного виконання завдань, указів, розпоряджень і доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України виданих з питань підвищення ефективності державної політики у сфері регулювання земельних відносин.
16 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Голова Рівненської ОДА сьогодні працює у столиці

Сергій Рибачок перебуває у Києві. Голова ОДА бере участь у засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та за участю Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної

Землевпорядники Рівненщини провели державну експертизу 578 об’єктів

З початку року фахівці Головного управління Держземагентства у Рівненській області провели державну експертизу 578 об’єктів, із них: 125– об’єктів землевпорядної документації та 453 – землеоціночної.

На Рівненщині 61 учасник АТО оформляє документи на землю

До територіальних органів Держземагентства у Рівненській області з клопотанням про надання земельної ділянки звернулися 97 учасників антитерористичної операції.

Землевпорядники Рівненщини зареєстрували 18,5 тисяч земельних ділянок

З початку 2014 року фахівці землевпорядної служби Рівненської області зареєстрували 18,5 тис. земельних ділянок та надали 9 тис. витягів з Державного земельного кадастру.

Жителі Рівненщини сплатили за користування землею 63 мільйони

У 2014 році власники земельних ділянок і землекористувачі Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 63,3 мільйона гривень, - повідомили з головного управління Держземагентства Рівненщини.
Популярные новости